Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Péče o kůži

Menopauza: čas, který označuje konec ženského menstruačního cyklu a slovo, které mnozí z nás nechtějí slyšet. Horké záblesky, tenká, suchá kůže, emocionální výkyvy a záchvaty - příznaky se velmi liší od člověka k člověku, ale bohužel v současné době neexistuje žádný způsob, jak předejít menopauze, což je důvod, proč mnoho žen experimentuje s léčbou, jako je hormonální substituční terapie (HRT) úleva.

Čtěte Více

Nejen, že nový rok přinesl změny v programu odměn společnosti Sephora, ale také přinesl slevu slev společnosti Ulta. Mega-maloobchodník v současné době provozuje událost Love Your Skin až do 26. ledna a nemohli jsme být nadšeni. Můžete také chtít: 10 Cool věci, které jste nikdy nevěděli o Ulta Zde je návod: Zákazníci mohou získat 50 procent z nejžádanějších značek, které Ulta nabízí (mluvíme o Bliss, Lancôme, boscia a dalších!

Čtěte Více

Pojďme se dostat k bodu: V městě je nové opalovací krém a stojí to za humbuk. Bílé, hydratační a opékající se ochranným kosmetickým přípravkem SPF 40, je to místo, kde můžete nahradit svůj oblíbený hydrator, opalovací krém a ochranný štít. Pokud chcete vědět víc: Viděli jste jejich elegantní obaly po celém Instagramu - značka je oblíbená celebritami a dermatologisty - ale geniály SPF u společnosti Supergoop!

Čtěte Více

Pojďme se dostat k bodu: Weleda je pokožka Food Butter na rty zjemňuje rty bez ohledu na to, jak jsou popraskané, popraskané nebo suché. Pokud se chcete dozvědět více: Značka je již téměř sto let, ale právě nedávno bylo řešeno nejvíce naléhavá otázka zimní kůže: popraskané rty. Weleda's Skin Food - kultura-klasika pro ty, kteří hledají přirozený - a přesto-luxusní krém - právě rozšířil svou řadu vytvořit pokožku stravování zkušenosti, nejvíce pozoruhodně spuštění Skin Food Lip Butter ($ 7).

Čtěte Více

Právě včas na konci roku přichází několik vzrušujících estetických zpráv z včerejší WWD: První cesta na bázi biologicky rozložitelného plniva na bázi hedvábí může být na cestě. Jak uvedlo divize společnosti Silk Inc. založená na Massachusetts, divize společnosti Silk Inc. pro WWD, vyvinula "biokompatibilní tekutou technologii hedvábí, která je první zcela přírodní platformou biomateriálu pro injekci do pokožky.

Čtěte Více

Myslíte, že obličeje jsou omezené pouze na obličej? Hádej znovu. Vidíme velký trend v oblasti obličeje prováděné na jiných částech těla. Kroky používané v obličeji těla jsou obvykle stejné: pára, masáž, exfoliace a pak maska. Přečtěte si o pěti oblastech vedle tváře, které mohou těžit z léčby pouze jednou tváří.

Čtěte Více

Jelikož společnosti uzavírají rok, je ten správný čas podívat se zpět na nejprodávanější produkty. Ano, společnost CVS vydala seznam svých nejprodávanějších krásy. Některé z nejlepších z nejlepších patří do kategorie péče o pleť. Od masky až po odstranění make-upu zjistěte, jaké jsou desítky nejprodávanějších výrobků péče o pleť, spolu s těmi nejoblíbenějšími těly.

Čtěte Více

Pojďme se dostat k bodu: Toto lehké, vysoce účinné sérum vitamínu C funguje pro zesvětlení pokožky a minimalizaci vrásek. Pokud chcete vědět víc: Není žádným tajemstvím, že produkty na bázi vitamínu C jsou síly v oboru péče o pleť, ale je zde jedna velká nevýhoda: cena. Některé z našich oblíbených produktů vitamínu C jsou vyšší než 100 dolarů, a pokud máte rozpočet, je to prostě příliš mnoho na zaplacení.

Čtěte Více

Ve většině USA to není tak pomalu se blížit k svátkům a dále k kalendáři s víkendy strávenými u bazénu. Pro mnoho dermatologů je to také perfektní časové období pro léčbu poškození sluncem. "Jakmile opálení zmizí, to jsou měsíce, kdy si pacienti mohou všimnout nových nebo zjevnějších slunečních skvrn z drsného letního slunce," říká Greenwich, CT dermatolog Kim Nichols, který zdůrazňuje, že poškození slunce je možné předcházet a - je to velká !

Čtěte Více

Pojďme se dostat k bodu: Tato pohodlná sada šesti listů masky obsahuje šest různých vzorců, které řeší různé kožní problémy. Pokud chcete vědět víc: Pokud jde o ošetření vaší pokožky na trochu více TLC, nic nefunguje tak dobře jako maska. Rychlé a snadné použití (nehovoříme-li o dobré příležitosti pro Insta 'pic), jsou to perfektní pleťová péče.

Čtěte Více

Může být královnou bez námahy, ale Charlize Theron tvrdí, že zachování jejího nádherného vzhledu je každodenní záležitostí a jak by se dalo očekávat, není to levné. Známá hvězda s názvem "down-to-earth" otevřela Harperův bazar o přesných produktech, které používá ve své každodenní rutině. Ačkoli říká, že její vůně Dior je "plátek luxusu", ostatní produkty v její kráse arzenál je stejně jako posh.

Čtěte Více

Ve světě péče o pokožku je vlhkost základem všech věcí jasnějších a mladších. Takže když se na scénu objeví nová hydratační elektrárna, stojí za to vzít na vědomí. Nejnovější přísada generující buzz? Sněhová houba, přirozeně se vyskytující přísada, o níž se říká, že drží téměř 500krát víc vody, způsobuje poškození volnými radikály a produkci kolagenu.

Čtěte Více

Dobrá zpráva: Pokud jste připraveni pokročit v boji proti stárnutí, existuje spousta neinvazivních, preventivních postupů - z nichž mnohé jsou nyní sofistikovanější než v minulých letech. V popředí inovací: lasery, konkrétně Halo. Halo je hybridní frakční laser, průlomová léčba, která kombinuje dva typy laserů, aby se stala jednou z nejlepších možností na trhu pro vytvoření některých hezkých výsledků s jen několika dny přestávky.

Čtěte Více