Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Makeup

Když je souprava makeup artistu potřebná na doplnění, není tam žádné místo jako Ricky. Zde je to, co pět špičkových umělců makeupu vyzvedne každou cestu. Také se můžeš líbit: 5 růžových rtěnkách Make-up umělci říkají Flatter Every Skin Tone Zobrazit tento příspěvek na Instagram Příspěvek sdílený DUSTY (@dustystarks) dne 19. září 2016 v 7:42 PDT Dusty Starks, celebrita make-up umělec Ben Nye MediaPro Crème Blush ($ 18).

Čtěte Více

Mario Dedivanovič, celebrita MUA k hvězdám jako Kim Kardashian West a Ariana Grande, je možná nejslavnější make-up umělec v průmyslu právě teď. S více než 5,7 miliony následovníků na televizním seriálu Instagram, televizní kariéru na Glam Masters, stejně jako hvězdný seznam klientů načtený superhvězdami bychom říkali, že Dedivanovič jistě získal svůj úspěch.

Čtěte Více

Stačí se dostat k bodu: Je to oficiální. Jsem obchodování s mým práškem červené pro tyto krémové, flush-zrcadlení masti, které udržují mou pokožku hydratované, ne šupinatý. Pokud chcete vědět víc: Jako dívka na Floridě se připravovala na mou první zimu v New Yorku a spočívala v tom, že jsem se načmácela na cokoliv dolů a zvládla umění vrstvení.

Čtěte Více

Včera v noci 59 nejlepších supermodelů na světě prošla legendárním módním přehlídkou Victoria's Secret Fashion Show, někteří z nich poprvé a další za poslední brazilskou bombu Adriana Lima bohužel ohlásili svůj odchod do důchodu z výstavy po 18 letech. Značka jí dala poctu během show a nazvala ji "největším andělem všech dob.

Čtěte Více

Aktualizovaný článek, 7. listopadu 2018: Je to oficiální: Kylie Cosmetics začíná v Ultě 17. listopadu. Realitní hvězda oznámila novinky prostřednictvím Instagramu, psala "Kylie Cosmetics klesá v každém obchode Ulta Beauty na 11/17", jako její titulky . Společnost Ulta také ohlásila zprávy o svých vlastních sociálních médiích, předváděla in-store displej výrobků a popisovala obraz "Peekaboo.

Čtěte Více

Jen jeho minulý měsíc Jennifer Lopez zdobila kryt Instyle na polovinu nahé a vypadala tak nádherně jako vždycky. Jak vypadá 49letý člověk tak neuvěřitelně? Kromě toho, že říká, že se "postarala o sebe", zveřejnila také některé z jejích oblíbených kosmetických výrobků. Tři z nich jsou pod 50 dolarů.

Čtěte Více

Na konci každého roku se těšíme na vidění všech produktů, které společnost Oprah doporučuje na seznamu oblíbených položek. Nastal čas a dnes ráno časopis Oprah odhalil, že má 107 potřebných předmětů právě včas na dovolenou. Můžete se také líbit: V rámci Denní péče o pleť a vlasy Charlize Therona 1.000 dolarů Jaké byly její krásy?

Čtěte Více

Tento článek se poprvé objevil v časopise Fall-Winter 2018 NewBeauty, k dispozici na novinových stáncích do 15. ledna 2019. Shane Darden je vítr, méně-je-více dispozice udrží její zákazy zákazníkům se vracejí k jejímu bungalovu v Západním Hollywoodu - a to "kouzelné ruce", které jsou zodpovědné za pleť nespočtu A-listers.

Čtěte Více

Od doby jejího Sex & the City pracuje Kim Cattrall s make-upovým umělcem Nickem Baroseem, mužem s dlouhým seznamem celebritních klientů (včetně Angela Bassett a Zoe Saldana!). Barose je v průmyslu poměrně silná a díky tolika let zkušenostem pod jeho opaskem není překvapením, že ví, jestli je třeba aplikovat make-up - zejména pro klienty se zralou kůží.

Čtěte Více

Kelly Clarkson ji udržuje skutečně jasné a jednoduché. Je jednou z mála osobností, které chtějí upřímně promluvit o svém životě mimo Hollywood, dokonce ochotné diskutovat o svých minulých zdravotních problémech ao cestě se ztrátou hmotnosti. Takže není překvapením, že hvězda dala fanouškům další super upřímný pohled do jejího života, ale tentokrát je to zákulisní záběr z jejích rituálů v zákulisí.

Čtěte Více

Jednoduše se dostaneme k bodu: Artis Elite Mirror Oval 6 Brush (57 dolarů), který je součástí epické Artis Elite Mirror Five Brush Set (170 dolarů) - je dokonalým štětcem make-upu, pokud se snažíte vytvořit hladký, přirozený - výhled do základu s vaším základem. Pokud chcete vědět více: Existuje několik důležitých faktorů, které mají velkou váhu, pokud jde o zajištění toho, aby vaše nadace vypadala bezchybně.

Čtěte Více

Christie Brinkleyová je ikona krásy a nechce nikomu zapomenout. V úterý 64 let starý model, herečka a všichni kolem ženy nám připomněli, jak je přirozeně krásná s ohromujícím slepým samochodem. Můžeš se také líbit: Paulina Porizkova O filtrované realitě, o laciném stárnutí a o jedné kosmetické léčbě, kterou teď miluje Právě v řadě čtyř obrazů Brinkley září štěstí v tom, co vypadá jako zadní sedadlo auta.

Čtěte Více

Když mladá matka Marnie Jay Marx vzala svého syna z vany, okamžitě si všimla velkého, červeného vyrážky, která převzala pravou stranu čtyřletého obličeje. "Myslel jsem, že ho někdo popadl pavouk, nebo ne, ale ne, to byly jen moje polibky," řekl Marx. Netrvalo dlouho, než si uvědomila, že viníka není hmyznatý skus, ale byl skutečně způsoben polibky, které mu dala, a připravila ho na koupání.

Čtěte Více

Cindy Crawfordová je královna mnoha věcí, jedna z nich je ne-makeup selfie. 52 let starý model zveřejnil ve středu ráno úplně v obličeji Instagram v tělocvičně a lidé se jich zbláznili. "Ranní pták zasáhne tělocvičnu," napsala v titulku. Ve výstřelu se představuje před zrcadlem v plné délce, ukazující nejen její bezvadnou pleť, ale také vrahový tvar, ve kterém je.

Čtěte Více

Pojďme se dostat k bodu: prášky Younique Moodstruck Crush Lip Powers (22 dolarů každý) jsou práškové barvy na rty, které jsou beztížné, neuvěřitelně pigmentované a jsou v matných a lesklých odstínech. Klíčové přísady: Inovativní zapouzdřené vodní korálky se mísí s volnými práškovými pigmenty, které přeměňují tento produkt na luxusní krém na rtech.

Čtěte Více

Season after season, instagram is flooded with new makeup ideas that are predicted to trend for the next few months. and while there's no right or wrong when it comes to the makeup you choose at any point in the year (it's supposed to be fun-not restrictive!), we can't help but love the innovative ways people change their makeup looks each season-especially during the colder months.

Čtěte Více

Sociální média jsou dobré pro spoustu věcí, ale jedna z našich oblíbených výhod je ve skutečnosti kreativní (a někdy rovný genius!) Krásy triky, které najdeme při procházení stránek. Nespočet umělců make-upu a blogerů krásy potopí Instagram s nejlepšími tipy na vše od kapalných aplikací rtěnky až po myšlenky na zdokonalování očních víček.

Čtěte Více

Je to oficiální: Je čas nahodit si letní zlaté oční stíny a vyzkoušet něco trochu jiného pro rychle blížící se chladnější počasí - a jinými slovy máme na mysli fialové pigmenty. Proč se ptáš? Zdá se, že trendová barva očních stínů na podzim není obvyklými tóny, které vidíme během těchto ostrých měsíců, ale spíše odvážným fialovým odstínem.

Čtěte Více