Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Vlasy

Sexy jarní vlny jsou jedním z našich nejoblíbenějších vzhledů na jaře a v létě, ale teplota stoupá a v teple dlouhé, plynulé zámky nejsou vždy ideální. Takže pokud potřebujete další rychlý a snadný účes, vezměte si najevo z nejžhavějších hvězd Hollywoodu (Jennifer Lawrence, Olivia Munn, Jennifer Lopez) a vyzkoušejte špičku.

Čtěte Více

Milujeme dobrý platinový blond vzhled, ale je tu jeden aspekt této barvy vlasů, kterou prostě opovrhujeme: jak rychle stín ztrácí svůj odstín. Bez ohledu na to, zda je barva naprosto tupá nebo že prameny se otáčejí obávaným mosazným odstínem, zdá se, že je téměř nemožné, aby vypadala čerstvě vypadající salon po dobu delší než několik týdnů.

Čtěte Více

Všimli jste si, že se kolem konce pádu zhoršuje vlasy? Pokud ano, nevíte si to. Ukázalo se, že existuje řada vědeckých studií, které obklopují důvody, proč naše vlasy v určitých obdobích roku klesají. Nejvíce pozoruhodná je podle studie epilistického biologa Dr. Dominic Burg 2009 studie z univerzitní nemocnice v Curychu, která zjistila, že sezónní bouda se skutečně stane v pozdním létě a na podzim, což vede do zimy.

Čtěte Více

Frederic Aspiras se na desetiletí věnuje úžasným blondům Lady Gagy, ale její stále se vyvíjející styl udržuje své techniky svěží. "Nemá se na to podívat; vždycky se snažíme nové věci. "Tady, jeho tři nejlepší hacks to udržet její vlasy jak zdravé jak je to možné. Můžete se také líbit: skutečný příběh Kate Moss 'Iconic 90s Pink Hair Moment Light Styling Neustále se měnící platina na vlasy od Gaga vyžaduje těžkou údržbu, takže Aspiras dbá na to, aby ji nenahlásila již jemné vlákna.

Čtěte Více

Jsme zvyklí vidět Siennu Millerovou jako blondýnku v pohodě, ale právě včas na zimu, Miller změnil věci. Miller, který odhalil její nový vzhled, když byl v New Yorku, vystoupil se svým podpisovým blondým účesem, který vypadal mnohem tmavší - skoro se objevil jako bruneta. Stejně jako: Sienna Miller právě přinesla tuto ikonickou 90. vlasovou kosmetiku Astrid Stawiarz / Stringer / Getty Images Barva karamelu bez problémů přechází v letní odstínu do chladnějšího období a snadno sladí její světelné efekty po celé střední délce, aby se zabránilo potřebě neustálé dotyky.

Čtěte Více

Úspěšné zbarvení vlasů doma není snadné - koneckonců, nejenže musíte vybrat správnou barvu pro lakotvornou úpravu, ale samotný proces může být snadný. Naštěstí existuje služba doma, která konečně celá situace zjednodušuje: eSalon. Zatímco jedna z nejtěžších částí barvení vlasů doma je nalezení dokonalého odstínu, hádka je úplně vyloučena, když používáte eSalon.

Čtěte Více

Julia Robertsová je jednou z nejuznávanějších červených hlav 90. let a nyní se herečka vrátila ke svým kořenům. Můžeš se také líbit: Kristen Bell je bez make-upu Selfie ukazuje, jak přirozeně zářivá je u 38 51letá hvězda vystoupila ve čtvrtek pro Jimmy Kimmel Live s blond vlasy sporty mírný odstín růžového zlata.

Čtěte Více

Je to příběh tak starý jako čas: vstoupíte do salonu se snímkem J. Loových kostek a výstupu s jakýmkoliv opakem jejích texturovaných třesků. Existuje dobrý důvod, proč váš nový vzhled není vždy v souladu s Pinterest pic, který jste šťastně připoutali na desku na vlasy (a není to tak, abyste neměli na vaší kůži Chris Appleton).

Čtěte Více

Populární lék na péči o pokožku, který je určen k cílení na ekzém, byl právě zjištěn jako neobvyklý vedlejší účinek: růst vlasů. Podle článku týkajícího se Newsweku byla droga schválená FDA, dupilumab, podána 13letému trpícímu na alopecii, aby se léčil její ekzém. Pacientka, která po dvou letech neměla vlasy na vlasové pokožce, se po trvalém užívání drogy zvedla značné množství vlasů na hlavě, tvrdí studie v časopise JAMA Dermatology.

Čtěte Více

Chladnější období jsou naše oblíbené: dýňové koření a pletené parkas, kakao a koledy. Naše vlasy se však zdát, že nemají stejnou záchvatovou lásku jako my, a nakonec se s extrémními dehydratacemi lámou. Pro úhradu škody jsme se obrátili na našeho hříšníka Teda Gibsona. Rachel Brosnahan je na dobré věci, Gibson viděl vlasy ve všech podmínkách a pravidelně pracuje s celeb clientele, aby zmírnil chaotické a znesvěcené kousky.

Čtěte Více

Je to fotka, která vypustila miliardu účtů Tumblru: zářící Kate Moss s zářícími růžovými vlasy, zastrčená pod kryty vlastního postele. Před týdnem pro sbírku Donatella Versace na jaře '99, barevná Laurie Foleyová změnila Mossovy vlasy tak, aby odpovídala "růžovému práškovému růžovému" příslušenství Versace.

Čtěte Více

Hilary Duffová se od svých dnů Lizzie McGuire stala ohromujícími, odloženými vlnami. Zatímco jsme to vždycky obdivovali z dálky, nikdy jsme nevěděli přesně, jak tato hvězda dosahuje této nedokonalé dokonalosti. To je až do teď. Herečka nedávno zdůraznila, že klíčový produkt Combine Second Day Finishing Cream ($ 25).

Čtěte Více

Pro lidi, kteří mají čas na krátkou dobu, mají potíže styling jejich vlastní vlasy, nebo jsou prostě líní, máme pro vás vážně dobrou zprávu. Zdá se, že jeden z největších trendových účesů roku je také jedním z nejjednodušších způsobů rekreace. Podle Zprávy o kráse Pinterestu z roku 2018 šetří za "neopatrné lazy-dívky buchty" jsou až impozantní 2,198 procent ve srovnání s 2017, zprávy PopSugar.

Čtěte Více

To je vzácné pro celebrity, modely a veřejné osobnosti být brutálně upřímný na sociálních médiích, konec konců, oni jsou neustále zkoumáni tím, co říkají a dělají. Když to víme, nemůžeme si pomoci, ale obdivovat, když se celebrity nakonec o jejich osobním životě otevírají, zejména pokud jde o jejich každodenní boje.

Čtěte Více

Jennifer Aniston je už deset let tématem diskuse a závisti. Ona měla řadu ikonických stylů z "The Rachel", které byly natřeny do podpisu špinavé blond barvy. Nyní, ve svém nejnovějším snímku pro InStyle, jsme ji viděli s volnými vlnami. Tento ohromující, špinavý styl může vypadat drahý a špičkový, ale Antisonův dlouholetý kadeřník Chris McMillian prozradil, že pro definování vln používal výrobek s hodnotou $ 2.

Čtěte Více

Kylie Jennerová nikdy nebyla taková, aby se vyhýbala zábavnému přechodu krásy. Ve skutečnosti se může někdy zdát, že změní svůj styl vlasů a barvu každý druhý den (hlavně díky použití odvážných paruk, samozřejmě). Jenner samozřejmě přinesl stejný hravý postoj ke svým 21. narozeninám, kdy vystoupila v elegantním, jasně blonďatém copu.

Čtěte Více

Plážové vlny - aka letní číslo - jeden účes - budou vždy trendy. Vzhledem k tomu, že je to tak jednoduchý vzhled, celebrity jej mohou nosit, ať už jsou na červeném koberci nebo chodí po pochůzkách, což vypadá jako jeden z nejpestravějších v podnikání. Nicméně, zatímco plážové vlny budou vždy v našem arzenálu go-to stylů, je tu nový, zcela neočekávaný vzhled, který náhle trenduje na léto.

Čtěte Více