Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Tvář

Zákulisí v New York Fashion Week není typicky místo "zjednodušené krásy", ale jako celebrity estetician Liz Kennedy nedávno sdíleli s E! Zprávy, jedná se o jeden pohyb - rozpočet šetrný pohyb, který modely a profesionálové, kteří připravují je přísahám v této sezoně. Tajemství: "Použijte jadeový válec před [na výrobky pro péči o pokožku], aby se snížilo otoky a otoky.

Čtěte Více

Preventivní dvojitá mastektomie, ovariální chirurgie a rozrušený rozvod jsou jen několika málo z útrap, které Angelina Jolie v posledních několika letech přemohla. Nicméně nedávný rozhovor s Vanity Fairem bohužel ukázal, že Jolie se zabývá ještě dalším zdravotním problémem za zavřenými dveřmi, které trpí stavem, který způsobil, že jedna strana její tváře klesla.

Čtěte Více

Díky řadě osobností, které učinily plnější rty trendem nového standardu (dívají se na vás Kylie Jennerovou), je stále ještě silná blbost. Zatímco postupy zlepšování rtů jsou v podstatě nyní základem většiny kosmetických pracovišť dermatologů ve Spojených státech, je tu další rituální rituál, který létá pod radarem - většinou v Asii - a bude vás úplně šokovat.

Čtěte Více

Svatební sezóna je na nás a není překvapením, že lidé již začali spěchat na Pinterest za krásu a inspiraci stylů v přípravě na svůj velký den. Zatímco obyčejní podezřelí z "jednoduchých updos" a "přirozených vlasů" jsou vždy velkými hity na populární webové stránce, dochází také k dramatickému nárůstu vyhledávání v péči o pleť svatební den, ale ne na výrobky, které byste si mysleli.

Čtěte Více

Neměli byste si koupit botu 👠, pokud by se nezadalo, proč byste si koupili šlehačku, která se nezaměřovala na tvůj tvar oka? 👁 #LashLogic #lashes #tweezerman Fotografie zaslána tweezerman (@tweezerman) 21.září 2016 v 8:39 PDT Úplné linky péče o pleť, které lze zamíchat a formulovat na základě vaší DNA; skenovací zařízení, která dokáže poskytnout absolutní dokonalý odstín pro makeup pro tón pleti; výrobci laku na nehty, kteří vytvářejí jedinečnou barvu z fotografie!

Čtěte Více

Zdá se, že ženy absolutně nic nezastaví, aby získaly řasy, aby vypadaly v absolutní míře. Dá se na rozšíření, aplikují spoustu maskary, vrstvu na sérum růstu - pojmenujete to, dělají to. A nejnovější věc, o které ženy mluví, zejména on-line, je laminování řas, což ve skutečnosti zní mnohem horší než je skutečně.

Čtěte Více

Může to být zázrak v lahvičce a konečná ochrana gumy vrásek, ale opravdu víte, co se děje, když se injekčně podává jedna dávka nějakého neuromodulátoru (Botox, Dysport nebo Xeomin)? Neuromodulátory dočasně potlačují nervy, které signalizují, že některé svaly se uzavřou. Jakmile jsou tyto svaly oslabené, nemohou vyvolat pohyby, které způsobují linie a vrásky (stále můžete vykreslovat obličej, ale nemusí být tak přehnané).

Čtěte Více

Možná měla bláznivý rok s láskou, ale ve vyhlídkovém oddělení se zdá, že Amber Heard nemá co dělat starosti. Podle vědeckého mapování obličeje, který je založen na "zlatém poměru" Phi (dlouho považovaný za tajemství krásy, pokud jde o proporce obličeje), je Amber téměř dokonalá.

Čtěte Více

Nejdřív jsme vám přinesli zprávy o XAF5 v prosinci loňského roku, odhalili některé hezké informace o krému, které mohou jednoho dne způsobit blefaroplastiku minulosti. XAF5 Masť je topický krém, který se používá pod očima. Očekává se, že v roce 2018 bude k dispozici určitý čas, krém funguje v boji s tukovými kapsami pod očima, což vede k pytlům a vyklenutí.

Čtěte Více

Často slyšíme stížnosti žen o podkoží a pytlích pod očima, ale je tu i další obava, která se stále častěji objevuje: dutiny pod očima. Více často než ne, ženy, které zažívají, tvrdí, že mají pocit, že vypadají unaveně, i když nejsou. Ano, místní produkty mohou do značné míry pomoci vzhledu oblasti (věci jako změna barvy a vranové nohy), ale když ztráta objemu je příčinou tohoto méně než žádoucího vyčerpaného účinku, jsou odpovědi na oční výplně.

Čtěte Více

Genetika, genetika, genetika. Tyto drobné věci, za které nemáte vůbec žádnou kontrolu, mohou být hodně obviňovány. A nyní vědci říkají, že našli nové genetické kombo, které způsobuje, že lidé vypadají starší než skutečně - klíčový objev v celé hře proti stárnutí. Můžete také vyzkoušet: 5 Nové průlomové stavy proti věku Vědci z univerzitního centra Erasmus MC v Rotterdamu v Nizozemsku (ve spolupráci s Unilever) tvrdí, že určité odrůdy genu MC1R (je to také gen, který je odpovědný za červené vlasy a bledou pleť ) by mohla být obviňována také z toho, že člověk vypadá starší než skutečně.

Čtěte Více

Pod očima je jedna část obličeje, která bez ohledu na to, co děláte, může způsobit, že vypadáte jako chodící zombie bez ohledu na to, kolik spánku získáte. "Když jsme unavení, není v obličeji tolik výrazů, což znamená, že svaly kolem očí jsou laxní. S uvolněnými svaly, tím více tukových výrůstků, které spojujeme s tím, že jsme unavení, "říká Madison, WI, plastický chirurg plastické obličeje Richard Parfitt.

Čtěte Více

Crowovy nohy, linie, které vyčnívají z koutků očí, se mohou vyvíjet již ve vašich 20 letech. Chráníte oblast před sluncem je klíčem k tomu, abyste je zabránili - čím méně jste přemýšleli, tím méně je pravděpodobné, že se vytvoří. Léčte je proaktivně neurotoxiny, protože není možné zcela opustit výrazy obličeje.

Čtěte Více

Rinoplastika - běžně označovaná jako nosová práce - se řadí mezi jeden z nejoblíbenějších postupů prováděných striktně z kosmetických důvodů. "Existuje spousta důvodů pro nosní operaci. Cokoliv od traumy až po asymetrie, stejně jako nárazy a hrboly, může být důvodem pro to, aby někdo chtěl změnit svůj nos, "říká La Jolla, CA, plastický chirurg Robert Singer.

Čtěte Více

Říkejte mi skeptik, ale dávám spoustu bočních pohledů na každou péči o pleť, která se může pochlubit tvrzeními, že "pracuje okamžitě." Rychlé výsledky ... možná. Ale ty, co vidíš za pár minut? Zdá se, že nějaký významný marketing mluví, že nechci mít šanci. Samozřejmě, šance mohou být zcela užitečné - zejména když jste zoufalí.

Čtěte Více

Vitamíny a minerály jsou již dlouho známy, že nám pomáhají zůstat zdravý a krásný, ale existuje jeden minerál, který je obzvláště užitečný při hledání živé kůže: hořčíku. Tato živina hraje zásadní roli, která pomáhá tělu zůstat aktivní a mladistvý, a to tak, že nedostatek této vitální kosmetické přísady může urychlit proces stárnutí.

Čtěte Více

Maminka makeupers, facelifts, břišní břicha-nejvíce plastická chirurgie procedury jsou touched jako způsob, jak pro zralejší publikum vypadat mladší a vyčnívat z jejich peer skupiny. Ale to není tak úplně případ úplně nové demografie pacientů, která za posledních pět let zaznamenala astronomický nárůst kosmetických procedur: dospívající.

Čtěte Více

Facelifts a necklifts obnovují definici na obličej, což vede k mladšímu vzhledu. Ale vidíte znatelně lepší výsledky, pokud budou oba postupy prováděny společně? Podle West Palm Beach, FL, chirurga plastické obličeje Michaela Schwartze, někdy jsou pacienti na obličeji nebo krku obtěžováni jednou oblastí a prostě chtějí tuto oblast řešit; existuje však šance, že jakmile bude původní starost opravena, ostatní oblasti by mohly vypadat nevyvážené a nepřirozené.

Čtěte Více