Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Tělo

Někdy vzniknou komplikace dokonce i při nejnebezpečnějších procedurách. Nedávno rezident Texasu utrpěl velké poškození mozku, zatímco v anestezii pro plastickou chirurgii v Jaureze, Mexiko - a důvod je děsivý. 36letá Laura Avila cestovala do Mexika, aby si udělala operaci rhinoplastiky a náhražku prsních implantátů ráno 30. října, ale chirurgická operace byla posunuta do poledne, protože lékaři chodili pozdě, říká Avila sestra Angie Avila.

Čtěte Více

Stejně jako jsme si oblíbili rosé-ing celý den, naše zimní sestava vína nám obvykle vyměňuje ostrý, osvěžující odrůdu pro sklenku odvážného, ​​vrstveného červeného vína, který nás přivádí v chladnějších dnech. Přestože podle našeho názoru, aniž bychom se rádi o tomto resveratrol-naplněném, kardiovaskulárním zdraví zvyšujícím antioxidačním nápoji, je jedna věc, kterou bychom mohli udělat bez: purpurových vínových skvrn, které se nakonec usadí v dlouhodobějším odbarvení.

Čtěte Více

Vystavte si to: den s naprosto bezchybným make-upem. Žádné červené skvrny, nerovnosti ani hyperpigmentace nejsou viditelné a místo toho jste se jednoduše probudili s čistou, vyrovnanou kůží. Zní to příliš dobře, než aby to byla pravda, ne? No, nová mikronizační procedura, která vkládá barevné pigmenty do pokožky, slibuje tento přesný výsledek.

Čtěte Více

Navzdory nezměrnému nárůstu strojů a injekčních přípravků za posledních 20 let lze tvrdit, že stále existuje slabé místo v non-chirurgické armamentarium: skutečně silný způsob, jak zvednout a utáhnout kůži. Plastičtí chirurgové často popírají nedostatek znatelného zlepšení odvozeného od zařízení založených na energii, popisujících je jako "nepředvídatelný" a "podrážděný".

Čtěte Více

Hodiny v posilovně a vyhrazená strava nejsou jedinými způsoby, jak získat plochý, zesláblý žaludek. Ve skutečnosti, dosažení tohoto zpřísněného vzhledu nemusí nyní vyžadovat nic jiného než výlet do ordinace lékaře díky zbrusu nové inovaci. Jaká je technologie, o kterou se ptáte? Nazývá se to Emsculpt, nové zařízení, které využívá energii s vysokou intenzitou zaměřenou elektromagnetickou energií k aktivaci nadměrných kontrakcí uvnitř svalů.

Čtěte Více

Rychlá injekce, která slibuje odstranění tuků? Zaregistrujte nás. Stejná injekce slibující pomáhá při vzhledu strií, jizev a celulitidy? Jsme všichni-out sprinting. Zatímco to zní velmi daleko, malá známá léčba léčbou oxidem uhličitým - aka, karboxyterapie - si zaslouží pevný vzhled, podle novějších studií.

Čtěte Více

Ve světě snídaní krásy by měla kyselina hyaluronová vystříkat z fontán a misterů na chodnících, aby se naše kůže plná a rosný zvýrazňovač vyřadil z provozu. Ale až do toho dne budeme mít druhé nejlepší: dermální plniva, které přinášejí stejný účinek. Zde je vše, co potřebujete vědět o jedné z nejoblíbenějších estetických ošetření v kanceláři.

Čtěte Více

Pro mě dětství voní jako omamná kombinace Chicago hot dogů, katolické církevní kadidlo, moje máma je Jean Naté tělový prášek a gumu Bazooka. To se rozhodně liší od toho, co francouzské zkušenosti považují za děti. "Víš, když hraješ v přírodě a sedíš v trávě, hledáš na zemi poklady, škrábat zemi a šplhat na stromy, vybírat květiny, takové věci?

Čtěte Více

Celulitida! Vždycky jsem se cítil špatně o sobě. Každý článek, který jsem kdy četl, řekl, že má většina žen, dokonce i modely Victoria's Secret. Ale to mě nezlepšilo. Pracoval jsem jako blázen ... stále měl celulitidu. Vzdal jsem se šumivých nápojů ... žádná změna. Tento šílený francouzský muž řekl, že těsné spodní prádlo způsobilo celulitidu, a tak jsem šel do komanda.

Čtěte Více

Všichni si myslí, že to jsou jen linky a vrásky, které vás vyzývají, abyste vypadali starší. Pravdou je, že existuje mnohem víc - některé jsou "skryté" nebo "tajemné" příčiny - které mohou vážně vzrůst váš vzhled. Vezměte si například dásně. Nebudete je kolovat jako věkový urychlovač, ale mohou to být úplně. Může se vám také líbit: Nejlepší opravný prostředek pro mladší úsměv Pokud máte nadměrné tkáně na horní dásně, může to zuby vypadat krátce.

Čtěte Více

Každý nový rok přináší nevyhnutelné změny a letošní změna zasáhne Sephora co možná nejlépe. Obchodník s krásou právě oznámila, že aktualizuje program Sephora Beauty Insider pro rok 2019 a nemůžeme pomoci, ale milujeme zprávy. První změnou programu Sephora Beauty Insider je, že členové všech tří programových řad - Insider, VIB a Rouge - si nyní mohou volit svůj dárek během svého narozeninového měsíce (letos se vyrábějí miniatury od značek jako Drunk Elephant a Kat Von D Beauty dokonce i k dispozici!

Čtěte Více

Společnost Galderma získala další schválení FDA pro svou oblíbenou značku Restylane. V pondělí ráno společnost Galderma oznámila, že její kožní výplň s obsahem kyseliny hyaluronové, Restylane Lyft, byla schválena Úřadem pro potraviny a léčivé přípravky pro aplikaci na polovinu a líce pomocí jehly kanyly. Můžete také chtít: FDA objednává tyto krásy produkty k odstranění olova z jejich vzorce To znamená, že malá tupé kanyly jehly mohou být nyní použity pro léčbu, jako je zvětšení líc a věku související obrys.

Čtěte Více

Nebylo by skvělé, kdyby se všechny naše estetické obavy mohly léčit rychlou injekcí? No, vypadá to, že kosmetický průmysl může směřovat tímto směrem. Zatímco už existují plniva k obnově plnosti, Botox pro vrásky a dokonce i akné-vulkanizační vakcína je v pracích, ukázalo se, že další injekce pro estetické účely by mohly být sestupovat potrubí velmi brzy.

Čtěte Více

CoverGirl dnes ráno oznámil, že jde zcela bez krutosti, což z něj činí největší kosmetickou společnost, která obdržela známku s certifikátem Leaping Bunny Certified. Můžete se také líbit: Co tyto symboly skutečně znamenají pro vaše produkty přírodní krásy Značka make-up drog je podle kroků indie krásy značky, které nesou pouze bez krutosti produkty a přísady podle Cruelty Free International.

Čtěte Více

Pokud jde o dutiny pod očima, Scottsdale, plastický chirurg z umělé hmoty z umělé hmoty Kelly V. Bomer říká, že většina pacientů nechápe, že je to "detail procesu stárnutí". "U většiny lidí má vypouklý tuk stalo se tím, že proces stárnutí orbitálního okraje ustoupil a spadl, "vysvětluje a dodává, že léčba pro zlepšení dutin pod očima není řešením, které se hodí pro všechny, a závisí hlavně na věku kůže a geneticky podložených dědičná anatomie.

Čtěte Více

Aktualizace 29. října 2018: Může to být jen několik málo týdnů od doby, kdy Jennifer Lopez dostal rány, ale hvězda již otřásá svým novým stylem. Její nejnovější vzhled, který debutoval na stránce stylistky Chris Appletonové Instagram, odhaluje sofistikované updo na hvězdě a dává svým třeskům úplně nový vzhled. Zobrazit tento příspěvek na Instagram Banging 🔥🔥🔥 @jlo #chrisappletonhair @ scottbarnes68 Příspěvek sdílený Chrisem Appletonem (@ chrisappleton1) 26. října 2018 v 7:01 PDT Updo zdůrazňuje přesně, kde se její tlusté, tváře, rozvíjející se v obličejových vláknech podél obličeje.

Čtěte Více

Wayne, plastický chirurg NJ Jeffrey B. Wise není fanoušek "kouzelných lektvary", které vidíte na TV - zvláště pokud jde o dutiny pod očima. "Neexistují žádné zázračné lokální řešení pro dutiny pod očima. Buďte opatrní. "Newyorský plastický chirurg MUDr. Konstantin Vasyukevich se rovněž hlásí k myšlence, že topické léčby nejsou způsob, jak zlepšit tento běžný problém.

Čtěte Více

Kristin Davisův pohled na krásu je hodně jako mnoho našich. "Jsem vyděšená z jehel, bojím se komplikací a bojím se, že udělám něco, co vypadá špatně a nebude se moci vrátit a opravit to," řekla nám a dodala, že vždycky hledá něco neinvazivního, aby to zkusil. Její poslední věc: CoolSculpting, tlustý zázrak, který zabíjí tukové buňky s napjatým nulovým odstupem, ale nebylo to úplně to, čeho očekávalo a co nejlépe.

Čtěte Více