Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Žena dostala 85 tisíc dolarů za rupturovaný implantát

Kalifornská žena získala od soudu 85 000 dolarů poté, co padla na chodník a přerušila prsní implantát.

Jak uvedla místní pobočka společnosti San Diego NBC, Cynthia Hedgecocková se zastavila a upadla na ulici na chodníku, který potřeboval opravu. o více než dva týdny později požádala o lékařskou pomoc o "stížnosti na bolest na hrudi a deformity prsu".

Může se vám také líbit: Lékař je zažádán, že to provede během kvarických operací

Podle soudu Hedgecock zjistil, že oba silikonové prsní implantáty byly "nenapravitelně poškozené" a nejenže se roztrhly, ale pronikly do krevního oběhu. Později odstranila implantáty a podstoupila operaci, aby je nahradila.

Hedgecock, manželka bývalého starosty San Diega a konzervativní rozhlasový host Roger Hedgecock obdrží 84.924 dolarů poté, co porota rozhodla, že město neudržuje chodník a opraví potřebné opravy, které vedly k pádu. Nezažila žalobu na implantaci prsou.

Zatímco toto je určitě děsivý příběh, západní Hollywood, CA, plastický chirurg Gary Motykie, MD, zdůrazňuje, že prsní implantáty jsou obecně extrémně odolné, jsou téměř "odolné proti prasknutí" a většina silikonových prsních implantátů byly upgradovány tak, aby byly zaručeny po celou dobu života, spíše než 10 let.

"Trvá velmi silný dopad, jako je dopravní nehoda nebo přímý zásah silné síly, aby došlo k roztržení implantátu. Byly zde televizní speciality, ve kterých byly prsní implantáty stočeny, hodeny po místnosti a mikrovlny - bez poškození jejich vnějších plášťů . "

Ještě není přesvědčen? "Je dokonce i příběh o ženské válečné veteránce, která byla zastřelena v hrudi a její implantát prsů zachránil život," říká Dr. Motykie.