Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Žena říká, že léčba kryoterapií dala její omrzliny a stálé jizvy

50letá žena v Armonku, NY, tvrdí, že byla těžce spálena a zůstala s trvalými jizvy poté, co se kryoterapeutická léčba pokazila. Cherie Glassmanová říká, že byla požádána, aby v červnu pokračovala v kryoterapii ve své posilovně Equinox, ale místo toho, aby jí poskytla slibnou obnovu svalové hmoty a úlevu od bolesti, říká, že zažila omrzliny a jizvy, což vedlo k jejímu podstoupení několika kožních štěpů.

Kryoterapie, často chválená léčba, která se vyznačuje celebritou, vystavuje tělo velmi nízkým teplotám (přibližně minus 250-300 stupňů pod Fahrenheitem) a má prospěch včetně protizánětlivých účinků, snížení stresu, zrychlení hojení a vážení ztrátu (můžete vypálit až 800 kalorií za pouhé tři minuty). Jen v loňském roce FDA popraskala kryoterapii a uvedla, že mnohé z jeho údajných přínosů nemohou být prokázány a nebylo dostatek důkazů na podporu tvrzení, že skutečně pomáhá tělu ve způsobu, jakým je inzerován.

Můžete také chtít: CoolSculpting prostě dostal FDA vyčleněné pro úplné nové použití

Když Glassman podstoupila léčbu v mobilním středisku Nordic Cryotherapy v tělocvičně, místo toho, že prožívá nějaké přínosy pro zdraví, říká, že trpěla těžkými popáleninami na těle a končetinách a nyní žaluje Equinox Gym a Nordic Cryotherapy pro to, co říká, léčba. "Vnášejí do této komnaty lidi, kteří jim pomáhají, pokud jde o zotavení a pro zdraví; přesně to bylo naprosto opačné, "prohlásil to Glassmanův advokát Ben Rubinowitz New York Post. "Kůže nemůže tolerovat tento typ mrazu. Stěžovala si a ignorovala její stížnosti. Bylo to tak špatně. "

Podle jejího právníka Glassman říká, že má trvalé jizvy na její paže a trup a není úplně uzdravena. "Stále se snaží zotavit," dodal Rubinowitz. Equinox Gym a Severská kryoterapie ještě nemají vyjádřit k obleku.