Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Vedoucí lékař doporučuje tento doplněk jako nejlepšího účinkujícího pro růst vlasů

Ať už jste vždy měli tenké vlasy nebo jste si jen nedávno všimli nějakého dalšího vylučování, může to být vyčerpávající pro hledání řešení pro ztráty vlasů, které skutečně fungují. A zatímco je na trhu mnoho doplňků, které tvrdí, že posilují vaše kořeny zevnitř, často se nemají chlubit výsledky, které slibují. Takže jsme se rozhodli dát jeden ultra-populární doplněk ke zkoušce a získat názor plastického chirurga New Yorku David Rapaport, MD, o nejlépe prodávaném doplňku růstu vlasů Nutrafol (88 dolarů). S pomocí Dr. Rapaportu nyní budete přesně vědět, co můžete očekávat před rozhodování o koupi.

"Nutrafol je skvělá volba pro ženy, které hledají zdravější vlasy, stejně jako pro ty, kteří hledají preventivní řešení," říká Dr. Rapaport. "Díky kombinaci stresových adaptogenů s protizánětlivými přísadami Nutrafol pomáhá vyrovnat tělo, aby dosáhlo optimálního růstu vlasů."

Můžete také rád: Nejnovější doplňky krásy musíte dostat své ruce

Kromě toho je jedním z největších výhod Nutrafolu, že pokrývá více než jen jeden typ vypadávání vlasů. Klíčem k výživným vlasům je poprvé objevit základní příčiny vypadávání vlasů a zatímco mnohé doplňky na vypadávání vlasů poskytují pouze vlasovou výživu (vitamíny, minerály a kolagen), Nutrafol jde o krok dále.

"Aniž bychom nejprve stanovili základní příčiny, folikul nemusí být schopen účinně absorbovat tuto výživu [že ostatní doplňky poskytují]," říká Dr. Rapaport. "Nutrafol má 21 složek a nejaktivnější složky jsou botanické nutraceutika, které mají klinickou účinnost proti zánětu, stresovým hormonům, oxidačnímu poškození a hormonální nerovnováze, jako je DHT." Překlad? Nejen že Nutrafol poskytuje obecnou výživu vlasům, ale také obsahuje přísady, které se zaměřují na folikul a předcházejí ředění stresu nebo hormonů.

Podle Dr. Rapaportu se složky Nutrafolu zabývají základními problémy, které by mohly způsobit ztenčení a pouze pak poskytují celé spektrum výživy prostřednictvím vitamínů, minerálů a kolagenu. Takže, ať už hledáte zdravé vlasy nebo růst vlasů po nástřiku, Nutrafol vám může pomoci.