Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Khloé Kardashian příspěvky zřídka před a po, který ukazuje její transformace není jen o hubnutí

Za poslední desetiletí byla jízda Khloé Kardashianova ztráta na váze stejně veřejná, jaká byla pozoruhodná (říká se, že v posledních několika letech prošla neuvěřitelnými 30 liber). Ale u 33leté brzy matce, transformace jde mnohem víc než číslo na stupnici.

Můžete také rád: Khloe Kardashian odhaluje, jak ztratila 11 liber za 6 týdnů

V dnešní foto Instagram, která byla dnes zveřejněna, se Kardashian podílela na srovnání sebe sama od roku 2010 a novějšího snímku (před těhotenstvím), která se odrážela jak na její osobní cestě, tak i na člověka, který se na ni dívá v zrcadle. je to o to víc než jen její tělo.

"Někdy je pro mě těžké posting těchto transformačních míst pouze proto, že si nedokážu představit, že můj život je opět nezdravý. Nikdy bych se nikdy nepovažoval za tlustý, ale považoval bych se za nezdravou duševně / fyzicky a nevěděl jsem, že mám pravou hodnotu, "píše, aniž by ztratila pohled na její pozitivní obraz. "Pro mne začala moje transformační cesta zevnitř. Potřeboval jsem se vyléčit zevnitř ven. Jakmile jsem se poprvé pustil do sebe, všechno začalo padat na místo. Můj život se změnil před několika lety, když jsem se rozhodl přestat existovat a začít žít. "

Můžete také mít rád: Meghan Trainor pokrmy na její poslední 20-libra Hubnutí

Vzrušující slova se pak obrátily ke svým fanouškům a komukoli, kdo se může na svou cestu soustředit: "Vyberte si svůj život. Nedovolte, aby se pro vás rozhodl nikdo jiný! Nejsme žádné oběti života, ale můžeme se stát oběťmi a vězni lidem, které se rozhodneme obklopit, pokud jim dovolíme, aby nás rozbíjeli a konzumovali nás. Nikdy se nebojte, aby si nejprve! Nikdy nezvolte pohodlí nad vaší vlastní pohodou! Nikdy nezapomínejte, že osud miluje strach! Dnešní moudrostí byla včera bolest. Zítřejší štěstí je dnešní statečnost! "

Kardashianová zakončila svůj post s kývnutím na sebe a její neuvěřitelnou oddaností. "Jsem tak hrdý na to, že jsem silnější, než jsem kdy byl - duševní tělo a duše. Jsem dokonce pyšnější ze sebe, že jsem dokázal udržet zdravý životní styl po tolik let. "Jsem šťastnější, než jsem kdy udělal! Můžete to udělat!" Začněte zevnitř a nic vás nemůže zastavit. "Zvedněte sebe-duševní tělo a duši".

Vzhledem k tomu, že pošta již získala 1,3 milionu rád a za pouhých pár hodin získala více než 16 000 inspirativních, vděčných a vtipných komentářů, je bezpečné říci, že Kardashianovo pozitivní postoj k tělu má značný dopad na ty, kteří v podobných situacích.