Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Nosíte pravou podprsenku?

V průzkumu Griffinových strategických partnerů se neuvěřitelných 85 procent žen na sobě nenachází správná podprsenka. Ale co je ještě zajímavější, je, že 53 procent žen nikdy nebylo profesionálně vhodné pro jednu. JOCKEY nyní doufá, že změní obě čísla s novým Volumetric Fit System.

Sada JOCKEY Bra Fit Kit ($ 20) je dvoustupňový proces, který používá jedinečný systém pohárů, který pomáhá měřit objem prsu. Představa je, že použití této sady vám pomůže dosáhnout přesnějšího měření, než byste získali pouhým použitím měřicího přístroje.

Jednoduše umístit jednu z 10 šálků v soupravě, které vypadají nejblíže velikosti prsou přes prsa. Odtamtud se pokoušíte hledat různé poháry, dokud nenajdete ten, který zcela pokrývá vaše prsa, aniž by došlo k rozptýlení nebo rozlití. Když zjistíte správnou velikost pohárku, použijte barevně kódovaný obojstranný měřicí pás, abyste zjistili správnou velikost podprsenky od 30 do 42.

Po dokončení všech měření můžete vybrat jeden z pěti stylů podprsenky ze tří různých barev (nude, bílá a černá). Každá podprsenka se prodává za 60 dolarů, ale dostanete od svého prvního podprsenku kupón ve výši 20 dolarů, který v zásadě pokrývá cenu soupravy. Jako bonus má společnost JOCKEY záruku "Love at First Fit", která vám poskytne plnou náhradu, pokud se vám nelíbí fit podprsenky.

Pokud jste stále nešťastní s tvarem a velikostí prsou, dokonce i s perfektní podprsenkou, poraďte se s plastickým chirurgem, který je certifikován z desky, o zvětšení prsou.