Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Tři make-up-schválené vodotěsné Mascaras

Stejně jako my milujeme léto, existuje jen jedna věc, o které bychom mohli udělat bez. A takhle teplo má vždy tendenci zničit naši řasenku. Dobrou zprávou je, že řešení je docela jednoduché - přepínání na vodotěsný vzorec. Nejste si jisti, který z nich zkusit? Zeptali jsme se na tři oblíbené umělkyně.

YSL Volume Effet Faux Cils ($30)
"Když potřebuji vodovzdornou řasenku, miluju tohle, protože je ve čtyřech barvách," říká make-up artist Joshua Ristaino. "Prodlužuje, udržuje zvlnění a odděluje řasy pro dramatický efekt" falešných bičů ". To opravdu nevyjde, takže je ideální pro svatby, deštivé dny a dokonce i pláž! "

COVERGIRL LashBlast objemová nepromokavá řasenka ($7)
"Doporučuji tuto řasenku, protože je to skvělá volba pro rozpočet," říká make-up artist Nicole Walmsley. "Vodotěsný vzorek je lesklý a dodává tóny objemu. Pro extra dramatický vzhled je třeba použít dva kabáty. "

Benefit BADgal Vodotěsné Mascara ($19)
"Spirálová štětka usnadňuje nanášení a nanášení všech řas, zatímco její vzorec vám dává silnější a dramatický vzhled," říká odborníci na bičování a Lashfully spoluvlastníky Liv Contreras a Matana LePlae. "Vodotěsná verze je velmi odolná a odolná vůči rozmazání a roztržení, takže řasy budou trvat celý den."


Jaká je vaše oblíbená vodotěsná řasenka?