Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Krása Cheat Sheet: Středa, 2. dubna

Ve světě krásy se děje hodně. Spíše než se snažit držet krok s tím všem, pomozte nám. Zde je to, co potřebujete vědět dnes.

1. Nebylo by snadnější, kdyby váš dermatolog cestoval s vámi? Seznamte se s PocketDerm. Za méně než 30 dolarů za měsíc můžete získat vlastní produkty pro boj proti akné dodané přímo ke dveřím. Ačkoli to není náhrada pro in-office derm, je to rozhodně stojí za kontrolu.

2. Na jaře byste opravdu měl vyčistit vaše kosmetické výrobky (dali jsme vám náš průvodce zde), ale pokud to váháte, měli byste opravdu číst tento příběh o Huffpo o kosmetických výrobcích a jejich datech vypršení platnosti. Nejvíce překvapující věc? Ta láhev, která visí ve vaší sprše, by měla být zničena každé tři týdny.

3. Dvě velké studie právě propouštěly spojení nízké hladiny vitaminu D na vyšší příčiny onemocnění srdce, rakoviny a dalších onemocnění. Studenti vědci nemusí nutně doporučovat doplnění vitamínu, ale povzbuzují lidi, aby dostali dostatek času venku a kritické živiny prostřednictvím stravy. Přečtěte si více na NYTimes.com.

4. Mohl byste dostat manikúru ohrozit vaše zdraví? No, pokud dostanete gelové hřebíky nebo máte na ruce přezdívku nebo jdete do salonu, který používá leštidla se škodlivými chemikáliemi, můžete být. Zjistěte si o pěti nehtových salonech, které byste měli sledovat.