Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

NYFW Beauty Jak: Steven Alan jaro 2015

Make-upová umělkyně Katey Denno se vydala pro přirozeně zářící kůži s jasným výrazem rtů pro módní show Steven Alan Spring Fashion. Zde je návod, jak si můžete vzít tento pohled doma!

1. Žhavá, rudá kůže byla kritická část celkové estetiky a dodala skutečně éterickou záři, takže Katey připravila kůži Jenette Be Happy Toning Mist (25 dolarů) a aplikovala několik kapek Burtových Bees Radiance Serum (18 dolarů).

2. Poté na T-zónu aplikovala čistou mycí základnu pouze s použitím Dermablend Foundation Brush ($ 33) pro co nejsvětlejší použití. Tlumená krása Blender (20 dolarů) byla pak poklepána nad základem pro perfektní přirozeně vypadající povrch.

3. Pro světelnost a rozměr se na místech na obličeji, kde se světlo nejprve odráží: světlem nosu, lícní kosti, jablka na tvářích, aplikoval na světle zelený krém, Polkadots a Moonbeams z Ilia Beauty (34 dolarů) , cupids luk a oční víčka. Katey použila Vertovou perfektní štětcem pro maximální efektivitu a nejjemnější aplikaci.

4. Pro oči Katey nenašla žádný stín nebo vložku, aby se zaměřila na rty a kůži. Jednoduše zkroutila řasy a obtočila obočí vzhůru a pod úhlem, aby zdůraznila přírodní oblouk modelů. W3ll People Brow Pigment Powder (16 dolarů) byl lehce pernatý do vnějšího 1/3 obočí.

5. Dokončení vzhledu a vytvoření ohniska Katey vzal na sebe vlastní Burtův pastelový pas ($ 9) a naplnil rty modelů vrstvami barevných budov na požadovanou intenzitu. Použila prstencový prst, aby přidala o něco více barvy do středu rtů, aby získala další definici.

6. Nakonec Katey aplikovala Vapor Beauty Concealer (24 dolarů) do oblasti pod očima, aby bojovala s tmavými kruhy a kolem nosu, aby eliminovala zbývající zčervenání nebo zbarvení.

Sledujte video: New York City Lookbook (Prosinec 2019).