Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Proč vaše stehna jsou těžkopádné problémy

Obvyklá otázka mnoha žen (včetně mě) se ptá: Proč se nemohu zbavit tuku na stehnech?

Víme, že odborník na výživu bude říkat, že se bude jíst lépe a že trenér z fitness bude říkat, že bude pracovat víc, ale existují i ​​jiné důvody, proč jsou naše stehna tak obtížným místem, aby zůstaly štíhlé a tónované? Otočili jsme se k plastikovému chirurgovi Miami Seanovi Simonovi, který se zaměřil na vnitřní lopatku.

Proč jsou stehna tak těžkou oblastí těla, aby ženy zhubla?
To je problém, který byl znovu a znovu zkoumán. Existují jisté "problémy", které ženy nereagují na cvičení a / nebo stravu jako ostatní oblasti. Typickými oblastmi pro ženy jsou stehna, boky a hýždě. Mastné usazeniny (sbírky tukových buněk, adipocyty) nejsou stejné v různých oblastech těla a rozložení těchto problémových míst se liší od člověka k člověku.

Může se Vám také líbit: ošetření tenčího stehna

Je cílené snížení tuku (dělání cvičení, které se specificky zaměřují na stehna) odpověď?
Obvyklá mylná představa, že cílené snížení tuku přes specifické cvičení je prostě zcela falešné. Fyziologie vašeho těla určí, kde bude tuk spalován na energii. Jinými slovy, pokud máte tvrdohlavý tuk na břiše a pokusíte se ho vyčerpat s pitím, drtí, jádrem, atd., To nebude fungovat. Svaly v těchto oblastech budou silnější a zesílené, ale tuk v této oblasti nebude nutně ovlivněn - vaše tělo pravděpodobně spálí tuky z mnoha oblastí těla současně pro výrobu energie, aniž by hořelo velmi hodně z vašich konkrétních problémových míst.

Genetika je na vině?
Tyto oblasti, které nereagují dobře na cvičení, jsou geneticky založené a nejsou získávány. Samozřejmě zdravý životní styl s dobrou výživou a cvičením minimalizuje tyto problémy a zcela je odstraní pro některé lidi.

Pokud dieta a cvičení nepomáhají, jaké jsou další možnosti?
Jediným způsobem, jak specificky zaměřit na odstranění tuku, je určitý typ postupu, který má zničit a / nebo odstranit tukové buňky z stehen, jako je liposukce. Tato technika byla vylepšena a vylepšena za posledních 30 let, včetně zavedení laserových a ultrazvukových technologií. Podle mého názoru není nic, co se blíží k liposukci z hlediska efektivity a výsledků.