Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Barbie dostane dlouhý pozdní makeover, nakonec zahrnuje oblouky

Není žádným tajemstvím, že typ těla Barbie je asi tak nereálný, jak se dostává. Podle doktorů by její rozměry neměly dokonce dovolit, aby mohla chodit vzpřímeně, aniž by se vzpamatovala kolem fantastického nákupního centra v těch tyčinkách. Ale i když v zádech naší mysli "všichni víme", že je to jen panenka, pravdou je, že Barbie je kulturní ikona a její stálé super-štíhlé, perverzně-hrudní, mini-pasové, stehenní tělo ovlivnila generace dívčích vnímání krásy a osobního obrazu. Nemluvě o tom, že existuje více než jeden případ žen podstupujících extrémní plastickou chirurgii, aby se pokusili dosáhnout těla Barbie.

Můžete se také líbit: jedna žena vydělá 120 000 dolarů, aby vypadala jako kreslená postavička

Pokud však v posledních několika letech existují nějaké náznaky, ženy požadují změnu - nejen hlasitě, ale i peněženkami. Barbie vedoucí značky, Evelyn Mazzocco, přiznává, že "běžně přijímá nenávistovou poštu a dokonce smrtící hrozby nad tělem Barbie" a podle Čas je pokrytí příběhu, prodej Barbie klesl o 20% od roku 2012 do roku 2014 a pokračoval k propadu v roce 2015.

Jinými slovy, změna se musí stát.

Dnes, Mattel, výrobci hraček za Barbie oznámili, že panenka konečně získá realistický vzhled. Společnost vydala novou řadu Barbies, které jsou nyní k dispozici ve třech dalších velikostech: "petite" "high" a "curvy" a sedm různých odstínů pleti, 22 barev očí, 30 barev vlasů, 14 tvarů obličeje a 24 účesů . Curvy Barbie má dokonce skutečný žaludek pooch!

Mazzocco říká, že "tyto nové panenky představují čáru, která je více odrážející od světových dívek vidí kolem nich - odrůda v těle typu, tóny pleti a styl umožňuje dívkám najít panenku, která s nimi mluví. Věříme, že máme zodpovědnost za to, aby dívky a rodiče odrážely širší pohled na krásu. "

Dlouholetý vývoj Barbie se možná dostal až k rozhodnutí o podnikání, úsilí ušetřit tanking prodeje, ale to odráží mnohem širší kulturní rozhovor, který jsme viděli z celebrit vedle dívky vedle. Pozitivita těla a tělesná rozmanitost jsou v ní.