Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Tajemství krásy od letových asistentů

Pro mnoho častých letáků lze jako "rutinu v letu krásy" shrnout takto: Přejít do kalhot, pít hodně vody a možná udělat masku (když všichni ostatní spí). Pro letovou posádku společnosti Cathay Pacific Airways, která provozuje denní nepřetržité lety z hlavních měst Severní Ameriky do Hongkongu, vypadá leštěná na 30 000 stopách po dobu dalších 16 hodin, což je další část práce. Není tak nutno říkat, že když dělají rady krásy a doporučení produktů, děláme si poznámky. Níže, šest dálkových letadel odhaluje tajemství, které vždy vypadá skvěle, co se jim vyhnuly ve vzduchu a výrobky, které jim nikdy nezklamou.

Můžete se také líbit: Tajemství péče o pleť od žen, které letí po celou dobu

Joyce Chang
Byl jsem s Cathay Pacificem čtyři roky a letím ze San Francisca do Hong Kongu, což je 14hodinový, 30minutový let.

Než začnu létat, vždycky dělám plnou rutinu péče o pleť, počínaje maskou - jakákoliv hydratační maska ​​udělá. Pak používám oční krém Estée Lauder Advanced Night Synchronized Recovery Complex II pro mou tvář a La Mer Eye Concentrate. Vždycky chodím s velmi bohatým hydratačním krémem - právě teď jsem v lásce k Crème De La Mer, který udržuje můj základ ve spékání. Poté je opalovací krém: Shiseido's Ultimate Sun Protection Lotion. Přestože operujeme noční boj, je velmi důležité aplikovat ochranu proti slunečnímu záření, protože UVA paprsky jsou velmi silné na 30 000 stop.

Můžete také chtít: 9 Inovativní Sunscreens musíte vyzkoušet

Jedna věc, kterou bych chtěla zdůraznit, je, že dobrý hydratační balzám na rty a rtěnka jsou klíčové, protože nikdo nechce vidět suché popraskané rty. Používám Jo Malone Vitamin E kondicionér na rty a YSL Rouge Pur Couture Lesklý skvrny. Obličejová barva YSL je velmi lehká a dlouhotrvající, což je výjimečně dobré pro práci. Nemusím si dělat starosti s tím, že se po celou dobu dotýkám.

Předtím, než si upravím vlasy, vždy používám Big Sexy Hair Powder Play Volumizing a Texturizing Powder. Suchý prášek je velmi vhodný při stylování. Mohu úplně přeskočit škádlení vlasů a stále mi dávám vlasy pěkný objem, stejně jako udržovat vlasy bez oleje i pro tak dlouhý let.

Jedna věc, kterou v Hongkongu vždycky vyzvednu, je řasenka KissMe a oční linka. Je to japonská kosmetická značka a jediná oční linka a řasenka, kterou používám pravidelně pro práci, protože je odolná proti vodě, oleji a rozmazání po celé hodiny.

Tess Cabalar
Byl jsem s Cathay Pacificem 28 let a letím ze San Franciska do Hongkongu.

Před letem používám L'Oréal Revitalift Anti-Aging + Firming Aqua Milky Toner a následně sérum vitamínu C. Již řadu let jsem byla nábožná o hydrataci tváře a užívala si L'Oréal Revitalift Eye Cream, stejně jako denní a noční krém.

Během mých volných dnů jsem ošetřovala vlasy jednou týdně kokosovým olejem. I mikrovlnku lžíce kokosového oleje na jednu minutu a masáž do vlasů, nechat to na nejméně 20 minut, pak jsem si sprchu. Kokosový olej udržuje mé vlasy pružné a zdravé. To také dělá barvu vypadat živější.

Pro make-up používám L'Oréal 24 hodin. Nadace Infallible Pro-Matte, která zůstává déle než ostatní základy, které jsem zkoušel. Obvykle používám NYX Highlight a Contour Palette, abych vytvaroval moje lícní kosti. Pro ruměnec používám NARS Orgasm a pro oční stíny používám hnědou paletu Urban Decay. Nikdy se nemůžete pokazit červenou rtěnkou a používám Růžovou červenou rtěnku ze Sephory. Přísahám. Tato rtěnka mě nikdy neopustí na zemi ani na obloze. Vzhledem k tomu, že vzduch v letadle je suchý, používám Maybelline Baby Lips, aby mé rty zvlhčily.

Můžete se také líbit: 7 plechové masky, které opravují všechno

Eyeliner dělá vaše oči pop a používám L'Oréal Infallible Lacquer Liner v černém. Při použití tohoto gelu použijte lehkou ruku. Maybelline Pumped-Up Colossal Volume 'Expresní řasenka způsobuje, že moje řasy vypadají silněji a delší. Použijte ji na řasy, jako byste psali písmeno Z, abyste oddělili řasy a zabránili svorkám.

Při letu, kdykoli dostaneme více než tři hodiny odpočinku, ujistěte se, že si vyčistím obličej, než spím a zvlhnu obličej a rty. Pít také spoustu vody. Pro své ruce vyrábím vlastní ruční masti (vazelína s petrolejovou vazelínou s několika kapkami eukalyptového oleje a levandule), která opravdu pomáhá se suchými rukama.

Vždycky začínám svůj den zeleným čajem nebo švestkovým šedým čajem. Když skončím s čajovými pytlíky, nechám je v chladničce nebo chladničce nejméně 25 minut a pak je položím přes oči, aby se rychle snížily tmavé kruhy a otupy. Je to neuvěřitelně levný a přirozený způsob, jak pomoci vašim unaveným očím, zejména po dlouhém letu.

Connie Tingová
Byl jsem s Cathay Pacificem osm let a letím z Los Angeles do Hongkongu.

Vždycky jsem začal svou předletovou rutinu s Origins Drink Up 10 Minutes Mask. Přísahám Laure Mercier Foundation Primer, který pomáhá řídit olej a udržuje mi pokožku hydratovanou současně.

Také mám rád Osis + Schwarzkopf Dust It matující prášek vytváří a udržuje objem mých vlasů.

Chcete-li se dotýkat letu, používám Aesop Immediate Moisture Hydrosol sprej na obličej (k dispozici v našich kabinách první třídy), abych čas od času hydratoval pokožku. Použiji tkáň na obličej, aby absorboval nadměrný olej před nanesením spreje. Já také miluju cestovní velikost vazelíny Rosy rty z Watsons v Hong Kongu. Je to růžová tónovaná rtěnka s růžovou a červenou bobulí vůní.

Virginia Liang
Já jsem se sídlem v New Yorku a letět s 16hodinovou trasou New York do Hongkongu.

Mám kombinaci pokožky a po umytí mého obličeje budu Sofina bělit toner, následovaný Laneige Water Bank Serum. Pro oči opravdu doporučuji Kiehlův silný oční krém snižující vrásky. Posledním krokem péče o pleť je Dior Hydra-Life Pro-Youth Comfort Cream. Je to velmi hydratační, bez jakýchkoliv lepivosti.

Pro makeup opravdu doporučuji základní barvu z japonské značky LB Lady Bird. Má SPF50 / PA ++++, což je podle mého názoru vynikajícím produktem, který chrání pokožku před zářením a pomáhá napravit tón pleti. Existuje další důležitý výrobek, který nemůžu jít do práce bez nasazení, což je lektvar očního lepidla Urban Decay Eye Primer. Umožňuje oční make-up trvat až 24 hodin bez rozmazání. Pro oči je Dior Eye Shadow jedním z mých oblíbených výrobků pro make-up očí. Je velmi pigmentovaná. Zkoušel jsem tolik značek rtěnek dříve a nedávno jsem zjistil, že Elvin + Elvis Liquid Rouge je docela hydratační a dlouhotrvající.

Během letu se v mém make-upu vždycky drží nějaké Q-tipy, Melvita Rose Mist, korektor a některé vzorky oční krémy nebo krémy, aby se osvěžily.

Cynthia Tsang
Mám sídlo ve Vancouveru a letím po Vancouveru na trasu v Hongkongu.

Můj předletový jev je docela jednoduchý - kokosový olej - ale opravdu funguje po celý let dlouhého letu. Dokonce i když se vrátím do hotelu po 15hodinovém letu a cestovním čase, moje tělo se stále cítí hydratováno, když aplikuji kokosový olej.

Můžete se také líbit: všem fanouškům kokosového oleje, to bude vaše nová posedlost

Během letu piju tunu vody a přinesu ovoce na občerstvení. Během dlouhých letů máme odpočinek posádky a během této doby se vždycky snažím spát. Používám také růžovou mlhu, aby mi během letu udržela pokožku hydratovanou.

Mnoho členů posádky miluje rušivé rtěnky, které odpovídají našim uniformám. Přísahám čokoľvek z Bite Beauty, která zůstává po celý let.

Stejně důležitá pro mou krásu je to, co dělám po přistání. Masky jsou klíčové. Používám masku na obličej nebo Laneige Water Spící masku, která pomáhá omlazovat pokožku, takže se budu probudit čerstvý a zvlhčený další den.

Janet Cheung
Byl jsem s Cathay Pacificem 10 let a letím z Toronta do Hongkongu a zpět asi třikrát každý měsíc.

Spoléhám se na sérum Estèe Lauder, aby mi pokožka udržela hydrataci na 15 hodinový let a pomohla si zachovat její pružnost. Než se dostanu do letadla, pokouším se také udělat masku na ošetření vlasů doma, která drží vlasy lesklé a vůně skvěle. Vždy používám produkty MAC, protože jsou dlouhé a poskytují úplné pokrytí. MAC má také nejlepší rtěnku a nezasychá mé rty ani ve vzduchu.

V průběhu let jsem objevil při nižším tlaku v kabině vliv na moje trávení, takže se snažím, abych nejela moc v letu a vypila jsem hodně vody, abych zabránila nadýmání a udržovala se hydratovaná.