Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Vyzkoušlal jsem si sculpSure pro plochý žaludek a to se stalo

Být matkou má své výsady. Ale v životě, za všechno, co je dobré, vždycky je špatné a mít dítě změnilo můj žaludek navždy. Bylo to už osm let od té doby, kdy jsem byla těhotná, a zatímco jsem byla v těle dítěte dlouhá léta, zjistil jsem, že se stále snažím zrušit tento nežádoucí malý pooch v dolní části mé žaludku. Neexistuje nic, co by nebylo operační (čestně, pravděpodobně bych to také udělala), že se nebudu věnovat testovacímu tréninku, dietě, podivným kompresním oděvům a dokonce ani neinvazivním tukovým stíhačům. Pokud si myslím, že to pomůže změnit a dostat mě ploché břicho, zkusím to.

Asi před třemi měsíci jsem se rozhodl vyzkoušet nejnovější neinvazivní tukovou stíhačku, SculpSure, na plastickém chirurgickém chirurgu Miami, Sean Simonovi. Nebyl jsem si úplně jistý, do čeho jsem se dostal, doktor Simon mi vysvětlil, že největší rozdíl mezi SculpSure a jinými zařízeními na trhu je způsob, jakým chodí na tuku. "SculpSure využívá technologii diodového laseru k odstranění tuku pod kůží. Energie laseru se přenáší skrze kůži a absorbuje ji tukem, což je hlavní cíl, "říká. "Tímto způsobem je energie absorbována mastnou vrstvou vytvářející teplo, které zase ničí tukové buňky. Analogie, kterou používám u pacientů, je, že SculpSure je jako odstřelovač se specifickým cílem tuku, zatímco ostatní zařízení jsou spíše granát a ničí všechno na své cestě. "Oblasti útoku na tuto misi: můj střední až dolní žaludek a mé boky.

Může se vám také líbit: 10 tajemství ke zpevnění bolesti

Nikdy s přípravkem SculpSure předtím (úplné zveřejnění: Měl jsem před sebou jiné typy ošetření těla a všichni se cítili jinak) Nebyl jsem si zcela jistý, co očekávat z hlediska bolesti v příštích 25 minutách (tak dlouho trvá každá léčba ). Vyskočil jsem na stůl a připojil se ke stroji, který zahrnoval řemínek, který procházel kolem pasu, a dva aplikátory, které se do nich vtahovaly. Jakmile bylo vše na místě a utišeno, aby se během léčby nepohybovalo, začali jsme. Prvních pár vteřin se cítil jako nic a já si myslel, že to bude vítr. Ale mýlil jsem se. Když se zařízení začalo zahřívat, začal jsem si všimnout nepohodlí a rychle. Nejlepší způsob, jak mohu popsat to, je jako opravdu špatná menstruační křečka, která je zároveň horká. Ale křeče byly izolovány jen do oblasti, kde byly aplikátory. Moje jediná záchranná milost, která mi přinesla léčbu, spočívala v tom, že pokaždé, když se křeče dostanou až do chvíle, kdy je sotva přijatelné na další vteřinu, chladný cyklus (Dr. Simon říká, že stroj má chladicí systém, který udržuje bezpečnou a pohodlnou pokožku povrchové teploty) by se dostali dovnitř a cítil jsem, jak mi úzkostná hladina klesá. To trvalo znovu a znovu, dokud nebylo zasedání ukončeno.

Následovaly boky. Z počítače jsem byl unesen a byl jsem přesunut na masážní židli, znáte ty v salonu na nehty, kde držíte hlavu skrz díru a kolena vystupují na polštářky. Znovu jsem se připojil ke stroji, ale tentokrát byly na tlusté části mých boků umístěny aplikátory (menší velikost). Byla to stejná věc jako předtím: ohřejte se na několik vteřin a pak ochlaďte. Pouze boky bolely podstatně víc než žaludek - nebo alespoň pro mě. Když jsem se zeptal Dr. Simona proč, řekl: "Každý je jiný a opravdu záleží na tom, kolik tuku a nervů je v oblasti a kde je umístěn polštář."

Když byla hodina, vystoupil jsem z kanceláře v pohodě. Byl jsem trochu červený a jemný na dotek, ale byl jsem schopen jít o svůj status quo. Dokonce jsem ráno chodila do posilovny.

Může se vám také líbit: Kde tuk jde po kosmetických procedurách?

Následující den jsem se cítil v ošetřovaných oblastech něžně a trochu nafouklý a opuštěný v žaludku, což se dá očekávat. "Někdy můžete po léčbě trochu pečovat o oblasti, které jsou naprosto v pořádku. Mám své pacienty masírovat tato místa po dobu několika dní až na jeden týden, aby pomohli lymfatickým lékům, "říká doktor Simon. Opuch a pevnost trvala asi dva týdny, ale nebylo to nic nepříjemného - prostě jsem musel věnovat trochu větší pozornosti tomu, který džíny jsem měl na sobě a vyhýbala se cokoli, co bylo super.

Asi 12 týdnů po počáteční léčbě jsem se vrátila do kanceláře Dr. Simonové, abych se dostala na první schůzku. Rozhodně jsem začal vidět rozdíl v mém žaludku, ale to nebylo, dokud nevytáhl fotky před a po, které jsem věděl, že to funguje (mysli, že to bylo všechno předtím, než jsem opravdu kopl mé stravě a cvičení do vysoký převod). Byl jsem tak ohromen výsledkem, že když navrhl jít do druhého kola, řekl jsem ano! I když jsem věděl, že musím projít 50 minut, co mi připadalo, ke mně, křečemi, pálení a přitisknutí, nakonec jsem věděl, že to všechno stojí za to.

Dokončil jsem druhou schůzku a pořád ještě dalších šest týdnů, než jsem na 12týdenní známce, a už vidím ještě další zlepšení. Na bocích je tu málo tuku, moje kalhoty se ve mém žaludku uvolňují a vidím, jak se tuk začíná odvádět pryč. Jsem tak nadšený, že vidím konečný konečný výsledek, a jestli je to něco, co jsem viděl na první kousek kolem, vím, že budu nadšený!