Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

5 Známky, které jste zastrčili v Beauty Rut

Všichni mají potřebné make-upy a záchranné vesty, se kterými se nemohou (a nedají!), Ale pokud se stejná stará rutina a zvyky stávají nudné nebo bezvýznamné, je pravděpodobné, že se ocitnete v trochu kráse krásy.

Ale než začnete panika nebo začnete zpochybňovat své krásy, věděte, že většina krásech krásy (víte, že máte stejný odstín / značku rtěnky po dobu xx let) jsou vratné, prostě musíte být ochotni věci trochu změnit . Chcete-li potlačit svou rutinu k lepšímu, je zde pět výstražných znamení, které možná potřebujete pro krásu tuneupu.

Můžete se také líbit: 18 značek krásy, které jste pravděpodobně nikdy neslyšeli, které mají úžasné produkty

Používáte stejnou rtěnku znovu a znovu
Můžete mít lesk na rty nebo lak na vlasy, kterému důvěřujete svému životu, ale s použitím stejných výrobků může být jednou z velkých krásou červené vlajky. Přesouvání na ten stejný odstín rtěnky může způsobit, že váš celkový vzhled vypadá datovaný, a chcete, abyste si dvakrát přemýšleli o objednávání rtěnky, která má být přerušena.

Chcete-li opravit tuto překvapivě běžné omyl, zkuste změnit své make-up odstíny tak často. Pokud tak učiníte, může váš vzhled zůstat zachován a zabránit tomu, abyste vypadali, jako byste byli v časové prodlevě.

"Existuje rozdíl mezi hledáním nebo konzistentností a neměnností," říká Christine Perkinsová, majitelka Pyara Spa + Salon. "V každé sezóně byste měli mírně změnit odstíny, aby jste takovou ztrátu necítili tak výrazně!"

Můžete udělat svůj makeup Podívejte se na svůj spánek
Tlustá řasenka a odvážné růžové rty mohou být svým podpisem krásný vzhled, ale pokud zjistíte, že je to jedna rutina, kterou znáte ze zadní části své ruky, je pravděpodobné, že byste mohl být uvízl ve vašich cestách trochu moc. Chcete-li se dostat z této pasti krásy, celebritový make-up artist Ramy Gafni říká, že řešení je jednoduché. Místo toho, aby se vyzkoušela úplně nový vzhled, navrhuje přidání malých a přesto viditelných změn, které vám pomohou vypadat pop.

"Pokud je vaše rutina na make-up tak předvídatelná, můžete to udělat, když spíte, dýchat nějaký nový život do svého procesu krásy tím, že se pět minut předtím probudíte a vyzkoušíte nový vzhled alespoň jednou týdně," říká Gafni, autor Jak Fake Real Beauty. "Změna může být snadná, ale dramatická, jako je přidání odvážného očního stínu do středu očních víček nebo retexturování vašeho vzhledu."

Můžete se také líbit: 12 Krásné trendy, které jsou tak pasé

Vaše pleť ztrácí Radiance
Dokonce i vaše rutina péče o pleť může odrážet krásu rutiny, zvláště pokud vaše pleť vypadá matně nebo nevýrazně. Chcete-li přinést deodorantní záři zpátky na pleť, uvedení různých produktů do rotace může dělat trik.

"Vždy si přejete, aby vaše pokožka měla zářivý vzhled, takže pokud se necítíte zářivý, je čas na to, abyste se vrátili k rutině," vysvětluje Katie Hitchcock z Skin Authority. "Ujistěte se, že každodenně vyvíjíte povrch - podívejte se na sérum s 10 až 15% kyselinou glykolovou, které můžete použít v noci. Je to jako každodenní kůra - bez peelingu - a také pomáhá s anti-stárnutím. "

Váš stylista nezpochybňuje, že chcete něco změnit
Možná budete mít zvláštní postoj k tomu, jak stylujete vlasy, ale pokud jste získali stejný kotouč a vyzdvihnete bez protestů od tvého stylistky, možná je čas získat další názor jinde.

"Pokud jde o řez a barvu, víte, že jste v kostele krásy, když váš stylista nepomáhal, abyste změnili délku, styl nebo barvu," říká tvůrčí ředitel GLAMSQUAD Giovanni Vaccaro. "Váš stylista by měl být zaujatý a vzrušený tím, že změní svůj vzhled, aby vaše vlasy byly zdravé a svěží."

Můžete také chtít: "Francouzský suchý suchý" může být vlastně tajemstvím vašich nejlepších vlasů

Jste odolný vůči změnám
Bez ohledu na to, zda se jedná o denní světlo nebo bláha, je důležité si uvědomit, že většina krásy krásy pochází ze strachu ze změny. Nyní nikdo neříká, abyste drasticky změnili svůj vzhled přes noc, ale namísto toho, abyste zcela odolali změnám, zkuste provést dětské kroky (zkoušení nových očních stínů nebo barvy rtů), aby se do vaší rutiny začlenily některé snadné změny.

"Důvod, proč jste v koleji, je pravděpodobně proto, že se bojíte změny," říká Lisa Abbey, generální ředitel a zakladatel Flygirl Beauty Brand. "Přijměte to místo - váš stylista je plný skvělých nových nápadů; věnujte čas poslechu a zvážení pokusu. Pokud potřebujete provést kroky dítěte, které jsou v pořádku, přidejte několik prvků nebo poprvé. odtamtud se můžete dostat odvážnější. "