Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Courteney Cox se kandiduje kvůli své plastické chirurgii

Mezi fyzickými změnami a zabýváme se posedlostí naší kultury s mládeží, stárnutí je pro nikoho dost těžké. Ale pro ženy v Hollywoodu - a všechny tlaky a kritiky, které přicházejí s tím - stárnutí může být jedním z nejstrašidelnějších věcí. V nové televizní epizodě Běh divočiny s Bear Grylls, herečka Courteney Coxová konečně mluví o tom, co to je.

Můžeš se také líbit: Jennifer Aniston píše o scathing esej: Jsem naštvaný.

"Starší není nejjednodušší věc," Přátelé říká herečka. "Je tu tlak udržet tvůj vzhled, být žena v tomto oboru. Myslím, že jsem se snažil držet krok s tím, že jsem starší, snažil jsem se ho honit ... je to něco, s čím se nemůžeš držet krok".

Můžete se také líbit: Je to největší tajemství Hollywoodu?

"Někdy zjistíte, že se snažíte a pak se podíváte na obraz sebe sama a vy jdete" Bože, vypadám strašně, "" odhaluje. Ale pro Coxa byla i neustálá připomínka internetových komentátorů, kteří neúnavně mluví o jejím vzhledu.

Může se vám také líbit: Renee Zellweger se konečně zabývá těmito pověstmi o plastické chirurgii

"Připomínky ... Pokud se někdy chci cítit opravdu špatně, jenom kliknu na jeden z těchto komentářů," říká Cox Gryllsovi.

Coxův boj se stárnutím v očích veřejnosti ji vedl k tomu, že získala nějaké procedury, které nyní lituje.

"Udělal jsem věci, které jsem litoval a naštěstí existují věci, které se rozpouštějí a odcházejí," říká Cox. "Takže to je dobré, protože to nebylo vždy nejlepší vzhled."

Její nový přístup?

"Nyní mám nové heslo: Nechte to být," odhalil Cox.