Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Může se nosit světlejší barevné oblečení, aby vypadalo tenčí?

Jeden jistý pohyb, který Hollywood spoléhá na to, aby okamžitě vypadal lépe: Najděte stylistu. Mnohem jednodušší bylo řečeno, než pro nás běžné lidové, ale celebrita stylista Karen Raphael říká, že není úplně nemožné vzít některé z go-to triky a aplikovat je do každodenního života. "Nejlepší tip na oblékání je zdůraznit nejlepší část vašeho těla a odvrátit pozornost od oblastí, které se vám nelíbí. Je to tak jednoduché, "říká. Zde jsou některé z jejích dalších pohotovostních režimů:

Barvy mohou skutečně znamenat rozdíl

Podle Raphaela, pokud máte "hruškovité" tělo (myslíte si, že je menší nahoře, větší na dně), vaše nejlepší funkce jsou zpravidla váš pas a horní část těla. "Tajemství, které se nejlépe obléká pro tento tvar těla, je odvrátit pozornost od dna k vrcholu," říká. "Takže doporučuji nosit tmavší barvy, žádné vzory a věci, které" pasou "a zakrývají dno. Pak nahoře nosíš lehčí, jasnější barvy a spodní výstřih, abys tam přitáhl oči. "

Můžete se také líbit: 10 kusů, které skrývají muffin Top

Fit-and-Flare je váš přítel

Pokud jde o šaty, Raphaelův oblíbený je vhodný a vzrušující pro hrušky tvarované těla. "Je to nejběžnější tvar těla. Pokud se vrátíte do 60. let, tolik žen by mělo tento styl na sobě a spousta žen by pak měla být křivolaká. "

Tento odstín zdůrazňuje vše

Raphael říká, že pokud máte "tvar jablek" - kde jste technicky větší nahoře a menší na dně, chcete zrušit výše uvedené barevné pravidlo. "Obvykle máte tenčí nohy a noste svou váhu v horní části těla tímto typem tvaru. Proto doporučuji hlubší, tmavší barvy jako námořnictvo nebo černé, ale nic špičkového, na vrcholu, pak světlejší barvy na dno - jako bílé kalhoty nebo lehčí sukně. V podstatě chcete nosit na dně barvu, která upoutá pozornost. "A zpravidla říká Raphael, že bílá je barva, která vše zdůrazňuje.

Můžete vytvořit iluzi křivek s pravou sukní

Pokud máte více "chlapecké" postavy, kde jste "rovnější", Raphael říká, že možná budete chtít vytvořit iluzi křivek. "Můžete to udělat tím, že nosíte vrstvené sukně nebo sukně značky A, aby vypadalo, že máte tvar. Zdůrazňuje pas v místě, kde se křižuje, a pak vystupuje tak, že přidáváte tvar. "Další lichotivý trik: Noste něco, co je vyšší, nebo paste s páskem a vytvořte" boky ".

Délka náhrdelníku záleží

Pokud máte větší bustu, Raphael říká, že obvykle budete chtít nosit náhrdelník, který je buď opravdu krátký, nebo opravdu dlouhý. "Nechcete, aby náhrdelník skončil ve stejném bodě vašich prsou, nebo jinak to bude všude, kde bude pozornost věnována. Je to všechno o tom, že táhneš oko do správného bodu. "