Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

FDA právě schválil nový prsní implantát

Aktualizováno 3. ledna 2017

Allergan dnes oznámila, že dostala schválení od FDA pro uvedení implantátů na trh.

"Přidáním prsních implantátů Natrelle Inspira SoftTouch do naší již robustní řady nabídek nabízí Allergan nejrozsáhlejší paletu implantátů v oboru a poskytuje lékařům širokou škálu možností," uvedl David Nicholson, hlavní ředitel výzkumu a vývoje společnosti Allergan. "Řada prsních implantátů Inspira nyní pomáhá lékařům lépe vyhovět různorodým potížím specifickým pro pacienty na základě dostupné prsní tkáně a požadovaných výsledků. Jsme potěšeni, že tato nabídka je k dispozici v USA, protože jsou tak populární u lékařů a pacientů mezinárodně. "

Původně publikováno 28. září 2016

Allergan dostala předtím schválení FDA na novou řadu prsních implantátů minulý týden. Podle společnosti kohezní prsní implantáty Natrelle Inspira poskytují novou možnost tvarování prsou, která kombinuje vysoký poměr gel-fill a Allergan vysoce soudržný gel pro přizpůsobený výsledek.

"Soudržné prsní implantáty společnosti Natrelle Inspira jsou jen posledním příkladem našeho úsilí o inovace v oblasti estetické a plastické chirurgie prsu a jsme hrdí na to, že jsme schopni i nadále nabízet pokroky v technologii, které umožňují lékařům a jejich pacientům více možností. Natrelle Inspira cohesive umožňuje pacientům získat stejný poměr gelu a plnosti, který nabízí řada implantátů Natrelle Inspira, s naším vysoce soudržným, stabilním gelem, "uvedl šéf výzkumu a vývoje David Nicholson ve svém vydání.

Můžete také chtít: FDA právě zakázal tuto společnou koupelnu Item

V podstatě bude tento nový implantát doplněn o zastřešující kategorii gumových implantátů určených pro ženy, které mají zájem o zvýšení plnosti prsu. "Léčivější gelová výplň pomáhá silikonovým prsním implantátům udržet si tvar a snižuje riziko zvlnění a nesrovnalostí," vysvětluje mluvčí plastické chirurgie Roberta Cohena z Paradise Valley, AZ. "Zvýšená soudržnost také zvyšuje schopnost implantátu odolat kompresi od překrývajících se tkání, což dává lékařům větší sílu k přeměně prsů do konečného požadovaného tvaru a velikosti. Konečně, zvýšená soudržnost je prospěšná v případě prasknutí implantátu, protože minimalizuje migraci a deformaci gelu. "

Dr. Cohen říká, podle jeho názoru je tento trend pouze pozitivní. "Více možností znamená více nástrojů pro lékaře, aby pomohli svým pacientům dosáhnout co nejlepších výsledků. Ne každý pacient potřebuje tento typ implantátu, ale pro pacienty, kteří mají zájem o hladké, kulaté implantáty, u nichž je vyšší riziko zvlnění kvůli tenkým tkáním, nebo u pacientů s omezenými dolními prsíčky, které potřebují nižší pólovou expanzi, tyto implantáty nabídnou pokrok oproti předchozím generace implantátů. "

Ale Scottsdale, AZ, plastická chirurgka Patti Flintová, říká, že s novým úvodem není zcela na palubě. "Pokud jde o vysoce soudržné implantáty, nepoužívám je, protože jsem velmi spokojen s výsledky, které získám s kulatými hladkými implantáty. Mnoho vysoce soudržných implantátů je texturovaných, protože jsou tvarovány. Nedávné studie ukázaly, že dokonce i plastičtí chirurgové nedokážou rozlišovat při přezkoumání fotografií před a po operaci o tom, kteří pacienti měli tvarované implantáty a kteří ne. "

"Nevěřím, že by to stálo za přidané náklady, nebo v některých případech je to taková," dodává. "Vsadky nejsou pro mě. U pacientů s rakovinou prsu se domnívám, že tento typ implantátu může v některých případech poskytnout určitý přínos. Tyto implantáty jsou velmi populární, ale kvůli mediálním buzím, stejně jako možnost, že dávky kapsulárních kontraktur jsou nižší s implantáty s texturou. "