Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Internet vyzařuje tento cikcak curling iron

Viděli jsme poměrně málo kosmetických trendů, které se v posledních několika měsících objevují jako virální, ale poslední, co zasáhne naše média v sociálních médiích, se zdá překvapivě jako něco, co se vlastně bude držet déle než ostatní vzpomínky, které jsme si všimli.

Uživatelka Instagram, Ariba Pervaizová, nedávno zveřejnila svůj výukový program na vlasy pomocí GlamPalm Cigaretový stylový žehliček ($ 220), aby vytvořil zvlněný vzhled vlasů, který je mnohem odolnější než dlouhý zvlněný trend vlasů, který zemřel před desetiletími. Žehlička ve tvaru písmene "z" využívá to, co značka označuje jako "první flexibilní žárovky na světě", aby vytvořila rovnoměrné vlny, které jsou vzory tvarované vlasy.

Můžete také chtít: FDA vyčistí tento nový nástroj, který ušetří vlasy pacientů s rakovinou

"Trikem je zvrátit kořeny před tím, než zabalí vlasy kolem železa a rozdělit sekci stejným způsobem, jakým jste je zabalili," vysvětluje Pervaiz v titulku videa Instagram.

Zatímco tento styl jistě vypadá dobře na dlouhých vrstvách vlasů ve filmu Ariby, nemůžeme se jen zajímat, jestli bude mít stejný strukturovaný a přesto lichotivý pohled na kratší vlasy. Nepochybně jiní blogoví krásy budou chtít dát tomuto žehličce zkusit, takže si dávejte pozor na nějakou další zvlněnou vlasovou inspiraci pro každou délku a texturu brzy.