Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

4 snadné způsoby, jak meditovat - i když jste to ještě nikdy neudělali

Los Angeles-založený energetický léčitel, intuitivní trenér a spoluzakladatel wellness aplikace, Mindsail, Sameer Reddy říká, že je čas čelit un-Zen pravdu: schopnost sedět a sledovat vaše myšlenky trvá hodně praxe, a po několika většina z nás se vzdává pokusu meditovat, protože se cítí příliš tvrdě. "Ale pokud se uklidníte na osvícení, budete pravděpodobněji zůstat na polštáři, tyto jednoduché tipy vám pomohou vyčistit vaši mysl a naladit se do vyšší vibrace." Zde jsou čtyři jeho super jednoduché tipy pro meditace, i když jste to nikdy předtím neudělali.

Dýchat zlehka. Než zavřete oči, zkontrolujte se svým dechem a všimněte si, že je to mělké. Pokuste se vdechovat z břicha namísto hrudníku. Když se usadíte do hlubšího dýchacího cyklu, vaše mysl se přirozeně zpomalí a pomůže vám nalézt více vnitřní klid.

Můžete se také líbit: 3 jednoduché způsoby, jak zcela oddálit

Pamatujte, že není nic co dělat. Meditace není o dosažení cokoli. Cílem je jednoduše sledovat, co se děje, a vytvořit mezi vámi a vašimi reakcemi malý prostor. Ulehčte tlak, který jste si na sebe udělali!

Posaď se zpříma. Sbližování vašeho těla má obrovský vliv na to, jak proudí energie skrze vás a váš emocionální a duševní stav. Vyrovnejte rovnou hlavu na krku, uvolněte ramena na boku a ruce v klíně, vlevo vpravo, palce směřující nahoru.

Nastavte záměr. Cílení pomáhá se všemi v životě. Pokud víte, proč chcete meditovat, může podpořit vaše úsilí a přinést novou energii do obrazu. Než začnete meditovat, připomeňte si na to, co si od této zkušenosti přejete, a pak ji nechte jít, stejně jako hodit penny do fontány. Časem uvidíte, že vaše přání se začíná plnit.