Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Suchá šamponová pěna přichází a bude se stát oblíbeným kultem

Pokud se zeptáte někoho, aby pojmenoval svůj produkt pro péči o vlasy svatého grál, devět z desetinásobku odpovědi bude suchým šamponem. Je úplně změněna ve hře, pokud jde o představení druhého dne vlasů, nemluvě o tom, že je to hlavní ranní šetřič času.

No, naštěstí pro milovníky suchých šamponů po celém světě, celebritový kadeřník a zakladatel přípravků na péči o vlasy Ouai Jen Atkin se chystá upustit, což by mohlo být jedním z nejvíce inovativních suchých šamponů, které dosud dosáhly.

Můžete se také líbit: 10 odborníků na vlasy na nejlepších triků průmyslu je učil

V inštagramovém odhalení Atkin oznámila, že uvolní nový produkt nazvaný Ouai Dry Shampoo Foam, který považuje za "rychleschnoucí, bezvodou čistící pěnu, která odstraňuje ropné látky a nárůst produktu". Přidává to "jako kouzlo gumu pro vlasy, vytváří prázdné plátno, takže můžete restyle bez šamponu nebo ztráty hlasitosti. "

Pokud jde o hlavní přísady, Atkin to jednoduše udržel. Dvě klíčové složky se nazývají křemelina (k odstranění nečistot) a panthenol (hydratuje a upravuje vlasy). Pro použití jednoduše protřepejte plechovku a naneste dlaní přímo na suché vlasy. Pak masírujte, dokud není zcela absorbován a prameny jsou suché.

Abychom byli spravedliví, nejde o první suchou šamponovou pěnu, která by narazila na trh, ale vzhledem k tomu, že Atkinové celebritové klienty vždycky spěchají, aby uvízly své výrobky, jsme přesvědčeni, že tato poslední verze bude stejně účinná a návyková jako její minulé .

Suchá šamponová pěna bude spuštěna 13. ledna a bude k dispozici na adrese theai.com.