Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Nový futuristický kartáč bude měřit, jak zdravé jsou vaše vlasy

Díky senzorům, mikrofonu, gyroskopu a mnohem více, je zde první inteligentní kartáč na světě.

Veletrh Kérastase Hair Trenér, který se včera večer ve Vegas uskutečnil na veletrhu CES Show a je příjemcem letošního Mezinárodního cenového programu CES Innovation Award.

Ve spolupráci s výzkumným a inovačním technologickým inkubátorem společnosti L'Oréal obsahuje kartáč funkci senzorů "Ofs" a patentových analytických algoritmů společnosti L'Oréal, které pracují na "čtení" a "skóre" vlasů.

Můžete také chtít: vaše peněženka může být důvodem, že vaše vlasy jsou mdlé

Vícenásobné senzory zahrnují mikrofon, který poslouchá zvuk pramenů, které mohou číst, když jsou přítomny lesk, suchost, rozdělení a zlomení; tříosé zatěžovací buňky, které měří sílu působící na vlasy a pokožku hlavy při kartáčování; akcelerometr a gyroskop, který analyzuje vzory kartáčování a počítá tahy štětce, aby přinesl zpětnou vazbu, když je přehánějí; a senzory vodivosti, které mohou skutečně zjistit, zda používáte vlhké nebo suché vlasy.

Všechny tyto informace jsou zpětně přeneseny do aplikace; štětec pak poskytuje skóre kvality vlasů, údaje o vašich zvycích na kartáčování, personalizované tipy a doporučení produktu Kérastase.

Zatím není k dispozici pro nákup, ale společnosti tvrdí, že bude k dispozici v polovině roku 2017 a bude prodávat za 200 dolarů.