Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Tato strava byla právě nazvána za nejlepší z roku

Začátkem ledna je nejoblíbenějším obdobím roku, kdy lidé mohou začít novou stravu. Bohužel, většina z nich nebude úspěšná ve ztrátě hmotnosti. Důvod? Mnoho lidí má tendenci nastavovat cíle stravy, které nejsou pro svůj životní styl realistické, takže trvají jen pár týdnů a pak spadnou z vozu. Pokud jste opravdu vážně o vyčerpání některých kilo a vedoucí zdravější životní styl, dělat nějaký rychlý výzkum na různých dietách může vést vás správným směrem vybrat ten nejlepší pro vaše konkrétní cíle.

Mohlo by se vám také líbit: 5 tipů, které vám pomohou udržet vaše 2017 "zdravé" rozlišení

Pro začátečníky, podívejte se Zprávy USA a Světová zpráva "s výběrem pro nejlepší celkovou stravu roku podle odborníků na výživu a lékaře, jak uvádí Dobrou ranní Ameriku. Šťastný vítěz letos? DASH dieta, která byla nyní označena jako dieta číslo jedna Zprávy USA a Světová zpráva sedmkrát. Původně vytvořil National Heart, Pulmonární a krevní ústav (NHLBI) jako dieta, která pomáhá snižovat vysoký krevní tlak, DASH zahrnuje konzumaci potravin s nízkým obsahem cukru, nasycených tuků a sodíku a konzistentně chválí odborníci jako jeden z nejúčinnější diety pro hubnutí. Chcete-li se dozvědět více o stravě, klikněte sem.

Na druhém místě je středomořská strava, která zdůrazňuje mnoho vegetariáni a "dobré" tuky z olivového oleje a ryb. Lisa Cimperman, klinický dietitik na University Hospital Cleveland Medical Center, uvedla, že tato dieta může fungovat, protože pomáhá snížit příjem sodíku a podporuje zdravé potraviny v různých formách, aby se lidé necítili omezeni. Nicméně, ona říká, že lidé musí pokračovat v přemýšlení o velikosti porce. "Jen proto, že tyto diety obsahují zdravé potraviny, stále záleží na tom, kolik jíte." "Středomořská strava má mnoho tuků s vysokým obsahem tuku." "Nemůžete jíst všechny olivový olej a ořechy, které chcete, aniž byste získali několik liber . "

Můžete také chtít: Tato 45-rok-stará žena dělala jednu klíčovou stravu změnit získat žaludek jejích snů

Třetí místo se zúčastnilo MIND Diet (Středomořsko-DASH intervence pro neurodegenerativní zpoždění), založené na zjištěních Alzheimerovy studie, která ukázala, že lidé, kteří následovali stravu s vysokým obsahem mozků zdravých potravin, byli méně ohroženi rozvojem onemocnění. Dieta se zaměřuje na 10 zdravých mozkových skupin, včetně zelené listové zeleniny, veškeré ostatní zeleniny, ořechů, bobulí, fazole, celozrnných, ryb, drůbeže, olivového oleje a vína.

A čtyři diety spojené na čtvrtém místě: Weight Watchers, TLC Diet, Mayo Clinic dieta a Flexitární dieta. Kliknutím sem zobrazíte úplný seznam všech 38 diety, které způsobily škrt.