Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Tento Redditor otestoval tři populární vodotěsné oční linky, takže nemusíte

Prvním krokem při hledání správné tekuté vložky je zkouška rozmazání. Znáte ten. Nakonec skončíte z obchodu s make-up s tím, co vypadá jako kolekce kmenových značek na zadní straně vaší ruky. Ale u vodotěsných obložení není testování odolné proti rozmazání v obchodě tak snadné. Nemůžete skutečně vyzkoušet, jak by se liner stohoval na nepříznivé počasí, pot, vodnaté oči nebo neustálé krystaly bez vody.

Můžete se také líbit: 7 triky oční linky, které vám ušetří masivní množství času v dopoledních hodinách

Naštěstí uživatel Reddit xcxo dal do testu tři oblíbené kapalné vložky, aby zjistili, jak dlouho trvají ve zkoušce třísky a rozmazávání po ponoření pod vodou. V bitvě, o které se skutečně dělá to, co říká, to je NYX Cosmetic Collection Noir Liquid Liner ($ 6), Kat Von D Tattoo Liner (20 dolarů) a Stila Stay All Day voděodolná tekutá oční linka ($ 22) . Jeden zřetelný rozdíl mezi těmito třemi vložkami kromě ceny je, že vložka NYX má špičku kartáče, zatímco vložka Kat Von D a Stila má plstěný hrot. Mezi touto a trvanlivostí nemusí existovat nějaká korelace, ale je to důležitá poznámka.

Naneštěstí cenově dostupnější NYX liner nevyšel stejně jako ostatní dva. Ačkoli všechny tři vložky odolaly zkoušce rozmazání při vysušení, vložka NYX ztratila kus, když byly vložky provedeny stejným testem poté, co jdou pod vodu. Několik redditových kometářů se připojilo k zálohování výsledků testu. User roadtohealthy řekl: "Zkoušel jsem NYX, protože to bylo mnohem levnější než moje KVD liner. Nicméně, NYX provedl totéž na mém oku stejně jako u vašich vzorků. Vypadalo to v pořádku, a pak se začaly odvíjet kusy ... Já jsem zpátky na KVD, který mi spolehlivě pracuje "

Můžete se také líbit: Překvapující oční make-up, který by vám mohl dát vrásky

Jiný uživatel, sabrunka, napsal: "Použil jsem tuto linku a přesto, že to trvá dobře na ruce, všiml jsem si, že to pomalu zmizí. Nevidím vločky ani šmouhy, ale části mého křídla prostě chybí. Ještě jsem našel něco lepšího než Stilaova černá podložka! "

Takže, jak se vaše oblíbená vodotěsná kapalinová vložka postaví ke zkoušce?