Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Burtovy včely prostě překvapily každého se svým posledním spuštěním

Všichni oblíbení krásy gurus (obzvláště ti s citlivou kůží), přirozené rty a produkty péče o pleť Burtových včel se staly základy mnoha ženských režimů. Ale nyní se značka potápí do nezmapovaných vod s posledním uvedením do provozu, Plant-Based Protein Shakes, která představuje svůj první nástup do funkčního jídelního prostoru.

Můžete také chutnat: 8 proteinových prášků, které chutná opravdu dobře

Řada tří částic obsahuje denní bílkoviny, proteiny + zdravé střevo s probiotiky a bílkoviny + zdravé záření s antioxidačními vitamíny A, C & E. Koktejly obsahují 70 procent organických složek a jsou vyráběny s rostlinnými bílkovinami namísto živočišných bílkovin, která je považována za udržitelnější alternativu s nižším dopadem na životní prostředí (klíčová iniciativa značky od jejího vzniku před 30 lety).

"Vstup do funkčního jídelního prostoru je pro nás přirozeným rozšířením," řekl Jim Geikie, generální ředitel Burtových včel, v tiskové zprávě od značky. "Během tří desetiletí Burtovy včely spojily lidi s krásou, moudrostí a silou přírody. A stejně tak dlouho jsme drželi přesvědčení, že skutečná krása a blaho by měly být vyživovány zevnitř ven. Budujeme pokožku s nejmocnějšími přísadami přírody. Teď pomáháme živit tělo s nimi. "

Podle značky každá formulace dodává 15 gramů bílkovin na jednu porci z pěti zdrojů včetně hrachu, rýže, lněného semene, slunečnicového semene a ovesu, které byly vybrány pro dosažení vysoké strávitelnosti a úplného profilu esenciálních aminokyselin. Koktejly jsou také bez GMO, bezlepkové, bez sóji, bez mléčných výrobků a jsou vyrobeny bez umělých sladidel nebo příchutí a obsahují vitamíny extrahované ze skutečných druhů ovoce a zeleniny, jako jsou špenát, houby shiitake a jahody.

Můžete také chtít: 10 způsobů, jak dostat dávku bílkovin, že byste si nikdy mysleli

"Vytvořili jsme vzorce, které nejen zvyšují každodenní výživu, ale také podporují konkrétní oblasti," říká Geikie. "Burt's Bees Protein + Gut Health podporuje trávicí zdraví jako součást vyvážené stravy a zdravého životního stylu a Protein + Healthy Radiance dává pokožce zdravou záři. Oba jsou nové přínosy v kategorii, o které se domníváme, že posílí holistickou krásu. "

K dispozici jsou jak vanilka, tak i čokoláda - jsou oslazeny medem, extraktem z mnichového ovoce a výtažkem listů Stevia - třásně prodávají za 30 až 40 dolarů na BurtsBees.com a Amazon a každá vana (je plně recyklovatelná) má 16-18 porcí.