Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Tato "30-letá cystová exploze" je nejhorší věc, kterou uvidíte celý den

Byl to poměrně dlouhý rok, co se týkalo videoklipů. Viděli jsme, jak se doktor Pimple Popper podíval na to, že poprvé odhalil některé z nejkrásnějších skvrn známých lidstvu, videoklipy z černé hvězdy nás okouzlily a nyní začneme od roku 2017 s "třicetiletým výbuchem cyst" video, které vás jistě zanechá pocit mírné nevolnosti.

Video obsahuje muže v Kelowne, Kanada, který měl na zádech cysty, která měla tři desetiletí. Někdo, pravděpodobně profesionál, pak vytáhne cysty, dokud nezačne, vyhnat vše - a myslíme všechno - z jeho centra. Osoba natáčející video, spolu s pozorovateli, kteří přišli sledovat, začnou křičet při pohledu a vykřikují, jak vypadá "nechutná" a "hrubá".

Můžete se také líbit: Sledujte tuto ženu Vymazání pupíku s nejvíce neočekávanou složkou

Než se podíváte na nevzhledné video, je důležité vědět, co je to cysta vlastně je. Cysty jsou poměrně běžné a rostou poměrně pomalu (proto může tento člověk opustit cyst na zádech tak dlouho). Jednoduše řečeno, cysty jsou v podstatě uzavřené kapsy tkáně, které jsou plné tekutiny nebo hnisu, ale pokud nejsou ošetřeny v ordinaci lékaře, obvykle nezmizí samy.

Cysta viděná v tomto konkrétním videu trvá asi 36 sekund, aby se úplně vyhnula, ale pochybujeme, že někdo potřebuje déle, než aby to viděl. Jedna věc, kterou si musíte pamatovat, je předtím, než sledujete nikdy pokoušet se uvést cysty doma. Vždy konzultujte svého lékaře o tom, jak léčit případné škody, které narazíte na tělo.