Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Má tohle Curling Iron skutečně svou práci v polovině času?

Se všemi různými kadeřnickými žehličkami na trhu může být pro vás zjevně obtížné najít "ten" pro vás. K dispozici jsou klasické sudy, ty, které nemají svorku, miniaturní verze toho, co jste použili před lety a dvojité a trojité barely. A každé železo, které si můžete koupit, tvrdí, že nabízí zcela odlišnou výhodu.

Byli jsme zaujati, když jsme slyšeli o nové Bio Ionic Eternity Wand (120 dolarů) a museli to vyzkoušet sami. V průběhu let jsme testovali stovky různých vlasových nástrojů - a v podstatě všechny inovativní, o kterých jste někdy slyšeli. Ale žehlička, které skutečně hydratuje vaše vlasy a dělá to zdravé - a za polovinu doby, co obvykle běží s tradičními curlingovými žehličkami - to stačilo na to, aby jsme se dostali do testu.

Můžete také chtít: 7 inovativní nástroje pro zdravější vlasy

Po zahřátí žehličky, které trvalo maximálně 10 sekund, jsme začali kadeřovat kusy našich vlasů kolem klipu bez klipu, který je navržen s přírodními vulkanickými horninovými minerály, o kterých se říká, že vdechují vlasy mikrohydratací. A sudy mají také v sobě BioCeramin ohřívače, takže je stále proud tepla.

Během necelých 10 minut byly vlasy úplně zvlněné, což je asi polovina času, který nás obvykle zaujme. Přestože naše kudrlinky nevypadaly jinak, než když jsme používali naše pravidelné curlingové žehličky a hůlku, konce vlasů se cítily měkčí než normální a ne jako smažené nebo křupavé. Stejně jako značka slibuje, že hůlka vytvoří kudrlinky a vlny, které vydrží věčnost, naše nevydržela přesně tak dlouho, ale oni zůstali docela na místě na příští tři dny (dokud nebyl čas na mytí vlasů).

Všichni ve všech, vyhrát v naší vlasové knihy!