Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Jak tato žena ztratila 75 liber a 6 velikostí šatů

"Byla jsem na misi, jak zhubnout a dostat se do tvaru, a vím, že jsem musel zcela změnit své stravovací a pitné návyky - sýr byl mou největší slabostí a já jsem ji nechal po dobu šesti týdnů, abych resetoval svůj vztah s ním. Začal jsem jíst čisté, zdravé potraviny a ne pití alkoholu během týdne. Pak jsem začal pracovat s osobním trenérem dvakrát týdně a pracovat na vlastní dva až čtyřikrát týdně. Jakmile jsem začal na náhorní plošině z hlediska výsledků, pracoval jsem s mým trenérem na přísnějším dietním plánu a udělal těžší cvičení v našich dny. Moje jídla byly superdetailed a já jsem založil je na cvičení jsem dělal pro den.

Během léta jsem začal trénovat na svůj první triatlon. Můj plán stravování byl revidován (opět!) A nebyl jsem pracovat pět až sedmkrát týdně. Od té doby jsem dokončil dva triatlony a odešel z velikosti 16 do velikosti 4/6. Cítím se lépe než já, kdybych mohl. Je to rok plný práce, ale pro mě to je změna životního stylu a to nejlepší, co jsem kdy udělal. "

Můžete také chtít: 5 tipů, které vám pomohou udržet vaše 2017 "být zdravé" rozlišení

Jakmile Rachael dosáhla svého ideálního těla, bylo načase aktualizovat její vlasy a make-up, aby dokončily svou transformační změnu. Clarins makeup artist Tony Losavio používala kouřové stíny, aby zvýšila oči. Černé oční linky na vnitřních okrajích jejích očí přidaly tloušťku do řady řas, která byla zakončena řasenkou, aby vypadala jako falešné řasy. Vykreslil a zdůraznil její obličej a na rtech použil švestkovou barvu, aby spojil pohled dohromady. Ammon Carver, celosvětový tvůrčí ředitel společnosti L'ANZA, přidal balayage highlights a udržel konce a rám přirozený a světlý pro styl krásy (také byly použity rozšíření).

FOTOGRAFOVANÁ ROSHAKNIE HAYES

VLAS: AMMON CARVER A DONNA ROLON PRO AMMON CARVER L'ANZA HEALING HAIRCARE STUDIO

MAKEUP: TONY LOSAVIO PRO CLARINS