Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Fitness hvězda Kayla Itsines odhalí jedinou chybu, kterou byste neměli dělat, pokud se snažíte zhubnout

Je jisté, že rok 2016 byl mezi jinými trendy i rokem # BBG Bikini Body Guide, začal pár let zpět fitness fitness se obrátil sociální média hvězda Kayla Itsines, které ženy po celém světě se obrátil na efektivní způsob, jak zbavit nežádoucí váhu s programem, který skutečně přináší výsledky (pokud jste se zkontrolovali, že její krmení Instagram vyplněno s reálnými před a po transformaci z Průvodce, chybíte). Na nedávné epizodě Dobrou ranní Ameriku, hvězda poskytla divákům několik cenných tipů o tom, co mají jíst a co by se měli vyvarovat, a odhalí špičku, kterou přísahá, že tě vážně šokuje kvůli maximálnímu zdraví a ztrátě váhy.

Když hovoříte o svém nejnovějším podniku, její nově vydané kniha-set-průvodce, který je navržen tak, aby připravil cestu k celkově zdravějšímu životnímu stylu (je to plné tipů a zdravé recepty), Bikini tělo 28-denní zdravé stravování a životní styl Průvodce, Itsines vysvětluje, proč ji vytvořila a její naději pro ty, kteří ji četli. "Je zřejmé, že nechci, aby se ženy jen držely jen 28 dní, chci, aby ženy měly tento život k životu, ale myslím, že 28 dní je dobrý způsob, jak rozvíjet zvyk, takže jsem to udělal 28 dní - něco super super, něco dobrého. "

Můžete také rád: 'Toto je nás' Star Chrissy Metz odhaluje povinné Hubnutí je v její smlouvě

Itsines ukazuje divákům "den na talíři", jak to řekla, a vysvětlovala, jak by naše denní spotřeba měla vypadat jako v denní bázi. Přestože šíření jídla na stůl před ní vypadá extenzivně nejméně, fitness hvězda vyzývá posluchače a diváky, že správný příjem kalorií je zásadní pro udržení vašeho těla a zdraví pod kontrolou. "Potřebujete to," říká a dodává, že v jejím 28denním plánu je představeno pět jídel a pět různých skupin potravin, které odráží to, co bychom měli pravidelně konzumovat. "Myslím, že to, co dělají ženy, když chtějí jít na dietu, je, že řeknou, že sníží sacharidy. Myslím, že to je první věc, kterou ženy říkají, "vysvětluje Itinesová a vysvětluje, že to je právě důvod, proč se k jejímu plánu přidala karbon-těžké quinoa, těstoviny a rybí porce. "Nechtěla jsem, aby ženy vyřadily z potravinových skupin."

Zatímco jídlo vypadá chutně a špičky jsou hodné zmíněného zápisu, možná nejvíce překvapivé zjevení přichází, když Itsines sdílí, že poslední věc, kterou by měly ženy dělat při snaze zhubnout, je počítání kalorií nebo kroků na stupnici (její program se silně zaměřuje na dokumentaci vašeho pokroku prostřednictvím fotografií a měření, místo toho). "Nechci, aby se ženy soustředily na to," říká, že počítá kalorie a neustále váží sebe. "Myslím, že rozvíjí nezdravý způsob myšlení, jakmile se zaměříte na váhu na stupnici nebo na určitý počet čísel. Chci, aby ženy byly zdravé, chci, aby byly v pořádku a chci, aby byly silné - chci, aby jedli takové potraviny, a ne pohlédli dolů na stupnici a řekli: "To je to, co mě stojí." " Inspirovaný? Jsme také - můžete sledovat celé video sami dolů.