Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Nejnovější způsob, jak vyřešit stres

Stres není zcela nový, ale způsob, jakým se s ním setkáváme, se změnil - zejména ve světě wellness. "Relaxace má hraniční okamžik, což znamená, že existuje mnoho nových příležitostí k prozkoumání různých modalit tam venku," říká generální ředitel Ellie Burrows, ředitelka pro meditační studio MNDFL v New Yorku. "Lidé jsou stále více vnímaví v tom, jak se cítí a vlastnit skutečnost, že nejsou sami v jejich zkušenostech se stresovou zranitelností. Potřeba přesvědčit každého, že "mám to dohromady", se vážně vymyká stylově a je to úžasné. "

Můžete také chtít: 5 Secret NYC Spa ošetření, o kterých jste nevěděli (až do teď!)

Proč je stres odlišný Nyní zakladatel a generální ředitel společnosti Naturopathica Barbara Close říká, že pro každý rozhovor o stresu je důležité se podívat nejen na to, co nás zdůrazňuje, ale také na to, jak se změnila schopnost přizpůsobit se. "Během posledních několika let jsme viděli posun našich klientů a našich komunit. Jako společnost se stáváme křehčí a méně adaptabilní na stresory v našem životě, což přispívá k řadě symptomů souvisejících se stresem, které mnozí z nás zažívají, včetně stárnutí pokožky, únavy, migrény, muskuloskeletální bolesti a dokonce autoimunitních onemocnění. Podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) 11 procent Američanů nyní užívá antidepresivních léků, což je 400 procent z 80. let. "

Tak proč posun? Zavřete mince to jako "zachycené v epidemii rozptýlení." Jak vysvětluje, "konstantní konektivita odvádí od introspektivní myšlenky. Navíc naše lidské vazby oslabují filtrem Instagramových a Emojiho plných textových konverzací, což nás činí méně spojeno s námi a emočním zdravím. Toto odpojení nás činí křehkými a špatně vybavenými, abychom zvládli stres nebo nepříznivost. "

Můžete také chtít: Podle Neuroscience tato píseň snižuje stres až o 65 procent

Což nás přivádí k technologickému spojení ... Každý odborník, s nímž jsme pro tento příběh promluvili, určuje jednu z příčin zvýšené úrovně stresu: technologie. "V dnešní době nás technologie přivedla k užšímu spojení po celém světě, ale mnozí z nás jsou otroky. Nemůžeme se zbavit našich očí z telefonů nebo e-mailových účtů více než pár minut najednou, což znamená, že se lidé e-mailují až do všech hodin noci, což zvyšuje pracovní stres, "říká Lodro Rinzler z MNDFL a dodává, že doporučuje ani spát ve stejné místnosti jako váš telefon, notebook nebo počítač. "Upřímně řečeno, je to stres z tolika e-mailů, které většina našich klientů poprvé přišla ve dveřích. Vidíme více lidí, kteří gravitují k meditaci, jako způsob, jak se odpojit od obvyklého způsobu, jakým se týkají stresu, a vyzkoušet něco, co dovoluje tělu a mysli, a to dokonce i 10 minut denně, aby se začalo uvolňovat. "

Je to tlak na neustálou bezprostřednost a naléhavost, kterou odborník na wellness a zakladatel stejnojmenné linky, Indie Leeová, říká, je to, co skutečně přivádí lidi k okraji - mnozí z nás mají jen to na vině. "Jsme zapnuty nonstop, nepřetržitě. Očekáváme, že budeme odpovídat e-mailu hodinu poté, co ji obdržíme - děláte si srandu? My jako jednotlivci dáváme obrovské množství stresu, občas nepotřebné, na sebe s touto naléhavostí. Naneštěstí technologický pokrok, který má usnadňovat náš život, také přináší významný stres pro náš každodenní život. Také si myslím, že sociální média vytvořily obrovské množství tlaku, když udělali perfektní výstřel nebo chvíli včas zobrazovali správnou cestu. Jsme pak poměrně vysílání obrazů zobrazovat stejně nebo dokonale dokonalý obraz (doslovně a obrazně), který může být velmi stresující! "

Může se vám také líbit: tajná složka, která bojuje se stresem

Změna v tom, jak se vypořádáme s stresem "V padesátých letech, kdybyste řekli někoho, koho se chystáte na běh, požádali vás o to, kdo vás honil," říká Rinzler. "Tělesná fyzická kondice nebyla tak velká, jako je tomu nyní, ale nyní víme, že se musíme postarat o naše tělo, abychom mohli žít šťastnější a funkčnější život." Co víc, vysvětluje Close, je, že zvládnutí 21SvatýStresový stres vyžaduje 21Svatýwellness - to, co definuje jako proaktivní a empatický přístup k celkovým blahobytům. "Je to všechno o soustředění na stisknutí tlačítka" pauza "."

Jistě, masáž, péče o pokožku a koupele jsou po nějakou dobu hlavními hráči pro snížení stresu, ale Burrows říká, že vidí obrovský nárůst celých zařízení věnovaných meditaci, infračerveným saunám, solné terapii, plaveckým tankům a LED lehkým lůžkům. "V okolí New Yorku se objevují nejrůznější zajímavé podniky, které pomáhají vyrovnávat stres městského života. Je to vzrušující, že žijeme v době, kdy se vstup stane stejně důležitým jako výstup. "

Můžete se také líbit: tyto 9 dolících koupelových solí jsou tak blízko k nákupu lázní, jak můžete získat na cíl

Jedním z takových míst je přírodní centrum Naturopathica Healing Arts Centre & Spa v Chelsea NY. "Naším cílem je povzbudit jednotlivce k jejich cestě k blahu s vlastními rituály. Nabízíme celou řadu workshopů, které pomáhají semenářským nápady pro vlastní péči, od aromaterapeutické směsi a způsobu, jak dělat rostlinné tinktury, masti a elixíry budování imunologie při žurnálních a meditačních technikách pro úzkost. Naši hosté milují tyto kurzy, aby se mohli naučit být proaktívním účastníkem svého léčebného procesu. "

A i když nežijete ve velkém městě, Lee říká, že podle jejího názoru existuje spousta míst pro nalezení těchto "nových" ošetření, které poskytují staré trendy s moderním kroucením. "Průmysl se vrátí ke svým kořenům. Mnoho z nových technik přicházejících do lázní a na trh podporuje wellness tak, jak jsme tradičně neviděli, a jdou mnohem víc než standardní masáž nebo lázeňské zážitky. "

Velký moment pro meditace Rinzler říká, že nyní vidíme stejný wellness oblouk, pokud jde o lidi, kteří se snaží a vidí radikální výhody pravidelné meditační praxe a popularita má co do činění s vědou. "Takže zatímco my buddhisté věděli, že meditace snižuje stres, zvyšuje produktivitu a nám umožňuje žít plnější a veselší život, je to hezké, že tato věda vyšla v posledních deseti letech a dokázala to."

Může se vám také líbit: Přesun jógy, ve městě je nová trendová praxe

Podle Anne Parkerové, wellness poradkyně v Miraval Resort & Spa je jistě důležitá a ne náhodná pozornost "trend". "Skutečnost, že prastará praxe, která se objevuje v mnoha tradicích a kulturách, se stává hlavním proudem, mluví o potřebě, kterou všichni musíme vědomě oddělit od toho, co nás rozptýlí a rozhodnout se soustředit na to, co nás vyživuje. Musíme se soustředit na to, co nám skutečně činí produktivní a pomáhá nám prosperovat. "

V jistém smyslu lidé, kteří milují lázně, mají tendenci milovat meditaci, protože obě podporují uvolnění. "Nyní se můžete dokonce naučit meditační techniky prostřednictvím lázeňských partnerství, které vám umožní vzít si meditační praxi domů s vámi poté, co opustíte lázně," říká Burrows. "Dech je přenosné meditační zařízení a můžeme k němu vždycky přistupovat."

Můžete také chtít: Jak Top ředitelům Spa De-Stress

Close, jejíž lázně v New Yorku mají také Sensory & Meditation Lounge, říká, že to je jeden trend, který v nejbližší době nevidí, a uvidí lidi, kteří se téměř léčí, jdou do meditačního centra, jako by chodili do posilovny - dělejte to doma, ale je tu něco silnějšího, pokud jde o rozvrhování do vašeho dne a dělá to jako součást komunity. "Stále roste v popularitě a nadále se chlubí vědeckými výhodami, protože se zaměřuje na výcvik mysli, aby byl klidný a dává si čas od rozptýlení, aby se zotavil zevnitř. Nejrušnější lidé na světě naleznou 30 minut ve svých meditačních dnech, protože vidí zlepšení produktivity. "

Twist na Standardu Parker poukazuje na to, že ne každý je 100% spokojený s meditací, ale existují i ​​další podobné možnosti, které mohou pomoci někoho uklidnit svou mysl. "Barevné knihy a další zábavné aktivity budou i nadále oblíbenými zdroji, protože se učíme hodnotit zábavné a tvůrčí snahy jako rozhodující pro naše celkové pohodlí. Investování času, pozornosti a energie, které děláme do aktivit, které podporují zábavu a tvořivost, také podporují produktivitu, efektivní řešení problémů a zdravější vztahy. Lázeňské aktivity a ošetření, které nás vyživují, oživují a přizpůsobují energii a vyvedou nás z duševního "autopilota", jsou ty, které budou nadále populární. Nic z toho není jen o uvolnění. Je to také o znovuvyživování a doplnění. "