Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Plastická chirurgie Předpovědi pro rok 2017 Citovat menší prsa a bradavky jako rostoucí trend

Podle plastické chirurgie skupiny z Británie, jeden z nejlepších kosmetických postupů, aby i nadále získali trakci v roce 2017, budou růst prsou pomocí menších implantátů a trend směrem k menším bradavkám. Skupina, složená z členů britské asociace estetických chirurgů a britské asociace plastických rekonstruktivních a estetických chirurgů, předpovídala, že rok 2017 bude rokem menších poprsí a areola.

Londýnský plastický chirurg MUDr. Mo Akhavani říká, že nárůst podceněných implantátů vyplývá z touhy dosáhnout přirozenějšího a přiměřenějšího vzhledu. "Menší implantáty a bradavky jsou určitě trendem," říká doktor Akhavani. "Za posledních 20 let chtěli všichni masivní implantáty. To byl vzhled, ale nyní víme více o velkých implantátech a jejich škodlivých účincích na konturování a přestavbu hrudní stěny, stejně jako atrofii prsních tkání. "

Můžete se také líbit: Který typ prsního tvaru je váš

Vero Beach, FL, plastický chirurg Alan Durkin, MD, souhlasí a viděl, jak se trend v severní Americe v průběhu let také změnil. Dr. Durkin říká, že kulturní zaměření na fitness způsobilo, že ženy více vědomy dlouhodobé praktičnosti nových prsou.

"Osobně si myslím, že v této zemi rostoucí trend směřuje k větší outdoorové aktivitě a ženy chtějí spíše funkční implantát než těžkopádný," říká Dr. Durkin. "To vede k menším průměrům a objemům prsních implantátů."

Můžete také chtít: Váš kompletní průvodce Perkier prsa

Pokud jde o velikost bradavek, Dr. Akhavani říká, že je to všechno součástí nové štíhlé estetiky, která je silně propagována na sociálních médiích. "Nové tělo vypadá nyní jako ultralehký, rozstříhaný atletický typ - stačí se podívat na Instagram a zjistit, kolik tisíc žen přidává fotky z nich dělá váhy atd. Menší bradavky a implantáty doplňují tento nový trend štíhlé tělo."

Dr. Durkin dodává: "Tento malý bradavkový trend je v našich praktikách konzistentní a je velmi častým požadavkem. Myslím, že ideální velikost bradavek ve většině ženských myslích je menší ariola s perfektní bradavkou. Areolární redukce zůstane v módě, bezpochyby. "