Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Macy je uzavírá 68 obchodů, ale není to všechno špatné zprávy

Malá ikona Macy právě oznámila, že plánuje uzavřít 68 z 730 obchodů do poloviny roku 2017 (a další v příštím roce) v rámci "významné restrukturalizace". Osudná zpráva (více než 10 000 pracovních míst se ztratí) přichází jako megastorské pokusy o "zefektivnění obchodního portfolia, zintenzivnění úsilí o efektivní náklad a realizaci jeho strategie v oblasti nemovitostí". Značka je nadějná, že tato změna bude také prospěšná pro zákazníky s lepšími službami.

Dalším důvodem poklesu cihel a malty je nárůst online nakupování. "I když jsme spokojeni se silným výkonem našich vysoce rozvinutých on-line obchodů, i nadále dochází k poklesu provozu v našich obchodech, kde se většina našich obchodů stále obchoduje," řekl Terry Lundgren, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Macy's, Inc. tisková zpráva společnosti. "Naše všudypřítomné strategie se nadále vyvíjejí na základě změn nákupního chování našich zákazníků, včetně zaměření na nakupování na internetu, nakupování v mobilních zařízeních a nakupování na mobilních zařízeních." Klikněte zde, abyste zjistili, zda jsou Macy's na seznamu.

Můžete se také líbit: nejoblíbenější produkty krásy u 10 nejlepších prodejců

Ale to není všechno špatná zpráva. Jelikož mnoho Macy obchodů zavírá své dveře, společnost plánuje zvýšit počet svých obchodů Bluemercury (společnost získala v březnu 2015), což je hlavní bonus pro milovníky krásy. Specializovaný obchod s kosmetikou, Bluemercury se stará o vybíranou kolekci špičkových značek od make-upu, péče o pleť a lázeňské arény (některé obchody mají dokonce plně funkční lázně uvnitř). Mezi oblíbené oblíbené patří La Mer, NEST Fragrances, M-61 (vytvořil spoluživatel Bluemercury a generální ředitel Marla Malcolm Beck) a Oribe.

Kromě čtyř pilotních obchodů, které se otevřely uvnitř vybraných obchodů Macy v roce 2015, bylo v roce 2016 otevřeno dalších 18 obchodů v prodejnách, stejně jako 24 volně stojících obchodů. Během příštích dvou let společnost Macy's uvedla, že můžeme očekávat přibližně 50 dalších obchodů, které se otevřou v kombinaci vestavěných a volně stojících formátů.