Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

5 jednoduchých stresových úlevových tipů, které můžete dělat každý den

Pocit smažené, frazzled a jako bys nemusel být příliš daleko od okraje? Meditace odborníci Joel Granik a Jackie Littonová, spoluzakladatelé Floating Lotus v New Yorku, říkají, že po zhluboka nadechnutí existují některé opravdu jednoduché způsoby, jak se vycentrovat. Nejlepší část? Můžete to udělat, když sedíte u svého stolu:

Přemýšlet. Dokonce i když nejste odborník, můžete snadno udělat praxi u svého stolu tím, že zavřete oči a zaměřte se na váš dech. "Pomalu vdechněte, držte ho pět vteřin a pak vydechněte co nejpomaleji. Opakujte, dokud neucítíte, že vaše mysl je soustředěna a přítomná. "

Můžete také chtít: 5 Secret NYC Spa ošetření, o kterých jste nevěděli (až do teď!)

Dejte kávu. To nemusí být tak snadné pro ty z nás, kteří potřebují kofein opravit, ale duo říká, že uvidíte velký rozdíl, když začnete vyměňovat šálek s vodou s citronem, zejména v poledne. "To pomáhá hydratovat vaše tělo při zvyšování jeho hladiny pH, takže se nebudete cítit tak pomalu."

Otevřete žaluzie. Umělé světlo může skutečně vyčerpat vaši energii. Zapůjčení v přirozeném světle pomáhá zvyšovat energii a zvyšuje pozornost.

Jděte na float během vaší obědové hodiny. Tentokrát to není logické, že je snadné pro každého, ale jakýkoliv druh přestávky na oběd (dokonce i rychlá chůze venku) vám může pomoci vrátit se k rovnováze. "Tím, že necháte své tělo a mysl oddálit a odmítnout, vrátíte se do práce více osvěžující a soustředěné. Pokud nejste blízko float centra, zkuste si uzdravit třídu jógy, která zdůrazňuje pozornost. "

Vyzkoušejte akupunkturu. Toto může také pomoci zlepšit soustředění a nemusíte nutně navštěvovat akupunkturisty. Jednoduše masírujte tyto body.

Třetí oční bod: Umístit přímo mezi obočí, jemně stlačte tento bod tři až čtyři minuty, abyste pomohli vyčistit vaši mysl.

Slunecní bod: V útlaku chrámů položte dva prsty na spánky a aplikujte nepatrný tlak po dobu dvou minut, abyste zmírnili bolesti hlavy, závratě a duševní stres.

Brána vědomí: Tato oblast zasahuje pod základ lebky. Dejte obě ruce na hlavu, prsty od sebe, palce přímo nad krkem asi tři centimetry od sebe. Lehce stiskněte dvě až tři minuty, abyste se cítili uvolněněji.