Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Cult-Favorite Kopari krása právě zahájila novou Musí-zkusit kolekci

Pokud jste milenka kokosového oleje a vy jste ještě zkusit Kopari krásu (jeho kokosový tmel je zasněný), máte nyní více možností, než jen tělové výrobky. Rozvětvením do péče o obličej značka zahajuje čtyři nové produkty - tři pro kůži a jednu pro rty - které jsou navrženy tak, aby zlepšily přírodní vlastnosti kokosového oleje a přinesly řadu výhod.

"Kokosový olej je přirozeně antibakteriální, antifungální, jemný a zvlhčující, a proto jsme chtěli dále rozšiřovat náš sortiment prémiových výrobků na bázi kokosového oleje tak, aby obsahovali plnohodnotnou linii péče o obličej," říká spoluzakladatelka Koparií Kiana Cabellová.

Můžete také chtít: 11 krásy důvodů, proč potřebujete kokosový olej

Tři ze čtyř nových lapačů jsou navrženy tak, aby byly použity v postupném režimu péče o pleť, který Cabell říká, že je snadno použitelný a je ideální pro všechny typy pleti. Nejprve odstraníte make-up a nechtěné nečistoty pomocí oleje na očištění kokosu, který jemně čistí pokožku pomocí rýžového oleje, zeleného čajového oleje a antioxidantů. "Náš čisticí olej je skvělý, protože jemně odvádí celou tvář make-upu bez tvrdých chemických složek, které zbavují pokožku přirozené vlhkosti," dodává Cabell.

Dále je Toner kokosových růží. "Na rozdíl od tvrdých alkoholů tento přirozený přísada zabíjí bakterie, které se skrývají ve vašich pórech, zatímco uklidňují a obnovují pokožku, aniž by ji vysychali," vysvětluje Cabell.

Naposledy přichází bohatý a přesto neskutečný kokosový krém na obličej, který se hluboko do pokožky potřísní, aby vyživoval všechny suché oblasti, pomohl obnovit ztracený kolagen a bojoval s liniemi a vráskami. "S předchozími krémy na obličej jsem se vždycky musel vyměnit, když se změnily období. Někteří mi náhle usustili kůži, zatímco ostatní by se stali příliš mastnými," říká Cabell. "Náš krém na obličej obsahuje složku nazvanou Emulium Mellifer, která je olejem měnícím klima, takže se s touto problematikou nikdy nemusíte vypořádat! Usiluje o vytvoření produktu, který přizpůsobí jeho strukturu podle prostředí, v němž je. ? "

Můžete se také líbit: jsem se pokusil o 6 podivných kokosových olejových háků - a tady je skutečný obchod

Mým osobním favoridem ve sbírce je Coconut Lip Love, silně hedvábný rtěnový olej, který chutná jako báječný kokosový ořech a dává mým výrazným leskům rty. Vyrobeno z organického kokosového oleje (stejný olej s udržitelným zdrojem, který se používá ve většině ostatních výrobků značky), nemusím se obávat, že po celý den požívám toxiny, které používám (mnohokrát). Vypadá to, že se mnou souhlasí Cabell. "Naše láska na lásku je pravděpodobně jeden z mých nejoblíbenějších výrobků, lesk se sklouzne přímo, ale není lepkavý a chutná, jako bys mohl jíst!" Myslím, že mám jednu v každé vlastní peněžce! "

Sbírku najdete na adrese KopariBeauty.com (vybrané výrobky značky jsou také k dispozici na adrese Sephora). A pokud jste se pokoušeli o minis před tím, než jste se dopustili skutečné situace, značka právě spustila novou sadu Face the Day and Night Kit (48 dolarů), která zahrnuje cestovní rozměry všech čtyř produktů.

Zakladatel značky Kiana Cabell