Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Vaši čelist klesne, když uvidíte, jak tento teenager přetváří slavné umělecké dílo pouze s oční linkou

Budu upřímný: Sledování krásy vloggerů bez námahy vytváří bezvadné kouřové oko v pěti minutách a zapínání notebooku ve tvaru hněvu je skoro týdenní výskyt pro mě - ano, dokonce i jako editor krásy - protože oční make-up a já prostě nemíchejte. Protože považuji to za (velké) vítězství, když se můj denní zlatý oční stín řádně promíchá, když vidím ženy s dokonalým očním make-upem, nemůžu si jen s úctou hledět. Ale úžas přinesl na zcela novou úroveň, když jsem narazil na 16letý účet Instagram Stephania Atupe, který se stal virem pro svůj make-up inspirovaný uměním. Ještě působivější? Všechno to děláme s oční linií.

Atupe sdílela, že její podnikání do tohoto typu make-upu začalo asi před týdnem, když udělala bodnutí na to, aby na svých víkách vytvořila leopardův inspirativní vzhled a uspěla. Věří, že po úspěšném dokončení několika tiskovin inspirovaných zvířaty se její pevná ruka dokáže vypořádat s náročnějším cílem, přesunula se na klasické umělecké dílo hned poté. "Když jsem postoupil design páv na Twitter, dívka mě vlastně poslala a řekla, že jí to připomínalo kus Van Gogha, a protože jsem naprosto miloval Van Gogha, rozhodl jsem se, Hvězdná noc," řekla Mashable. "Poté jsem se posadil a strávil hodinu a půl jen na to, abych si znovu vzpomněl, pomalu načrtl a vyvíjel barvy! Trvalo to opravdu dlouho, protože existuje tolik různých barev a já jsem opravdu chtěla vyzkoušet všechny stejné barvy a vzory jako v původním obrazu, "pokračoval Atupe.

Můžete se také líbit: Aplikovat svou nadaci s ponožkou je Genius trik, který musíte věřit

Zatímco jsme vyčerpáni, jen se díváme na výsledek, Atupe se tam nezastavil - příště se objevila její interpretace Hokusaiho Vlna následovaný Van Goh Almond Blossom. Pokud se chcete pokusit dosáhnout těchto vzhledů doma (nebo jste hledali některé vysoce pigmentované výrobky), její titulky Instagram naznačují, že jejím produktům jsou NYX Vivid Bright ($ 7) a Liquid Liners (4,50 dolarů) , Kat Von D Tattoo Liner ($ 20) a Anastasia Beverly Hills DIPBROW Pomade (18 dolarů) pro ty dokonale vyřezané obočí. Přejeme vám všechno štěstí!