Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

"Nosy Zvedáky" jsou DIY Hack na změnu nosu bez chirurgie

Chirurgické postupy mohou být děsivé, a to ještě více, pokud jde o operace obličeje. Ať už je to jednoduché krájení krtka, nebo se rozhodnete pro plný facelift, myšlenka, že se dostanete pod nůž, stačí k tomu, Proto by lidé chtěli hledat méně invazivní procedury, které by splňovaly všechny své potřeby v oblasti plastické chirurgie - zejména pro práci s nosem.

Překvapivě, jedna společnost tvrdí, že již našla způsob, jak udělat rhinoplastiku jako nechirurgický postup, který můžete mít ve svém domově.

Může se vám také líbit: proč tato žena má Facelift - a nemohla být šťastnější

Zadejte: nosníky. Tento japonský kosmetický výrobek tvrdí, že poskytuje okamžitý výsledek práce v nosu bez jakýchkoliv řezů nebo injekcí. Produkt je v podstatě drobná dlaha vyrobená z měkkého PVC plastu, který je zasunut do nosu, aby podepřel nosní dírky a špičku nosu pro přesnější vzhled. Překvapivě jsou výsledky velmi dobře viditelné - v dobrém smyslu.

Zatímco myšlenka nonsurgical nose práce vypadá lákavě, Beverly Hills, CA, plastická chirurga obličeje, Kimberly J. Lee, MD, říká, že zařízení by mohlo být potenciálně nebezpečné, pokud zneužívá. "Pravděpodobně je nepohodlné nosit, protože většina lidí není zvyklá mít něco v nosu a je pravděpodobné, že vytvoří nějaký obstrukční účinek na nasální proudění vzduchu," vysvětluje.

Dokonce i děsivější, nos je oblast, kterou Dr. Lee dělá jako "nebezpečný trojúhelník obličeje", což znamená, že je to jedna z více snadno infikovaných oblastí obličeje. "Je-li zařízení znovu použito a došlo k přerušení nosní sliznice, mohlo by dojít k infekci," vysvětluje.

Navzdory úžasným výsledkům tohoto rozštěpení nosu, po poznání možných nebezpečných vedlejších účinků, tento trend budeme považovat za jeden, který by přeskočil. Není-li operace v knihách, zkuste místo toho tento trik kontury.