Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Goldie Hawnová právě vyhrála Zlaté glóby s tímto věkem vyhlížejícím pohledem

Je snadné zapomenout na to, jak staré jsou naše oblíbené celebrity, zejména proto, že - díky plastické chirurgii a úžasným rutinám péče o pleť - mají tendenci vypadat o několik let mladší než jejich skutečný věk. No, zatímco to je jistě případ mnoha známých obličejů, které milují naše televizní obrazovky, nikdo to docela nevytahuje jako Goldie Hawnová.

Můžeš také rád: Fake Fishtail Post je tak čestný

Ve věku 71 let se Hawn zúčastnila 74. ročníku Zlatého glóbusu v černých šatech z oděvu, zbarvené kouřové oko a její vlasy se přelétly do kusu updo, aby se ujistil, že je mladý décolletage. Goldie, která byla moderátorem soutěže Kradený Costar, Amy Schumerová, zjevně při pohledu na červený koberec vypadala nejméně o deset let mladší než skutečný věk.

Nicméně, Hawn se rozhodně nebál ukázat svým fanouškům, že potřebovala trochu pomoci pro její transformaci, a poslala obraz přes Instagram, aby debutovala s pohledem na zákulisní práci, kterou potřebovala k vytvoření jejího vzhledu. Celebritní kadeřnice Riawna Capriová a make-up artist Joey Maaloufová se shromažďují kolem Hawna ve výstřelu, když se připravuje na Zlaté glóbusy a vtipně nám ukazuje, že má trochu pomoci s jejím vzhledem, než se vydá na červený koberec.

Překvapilo, že inspirací za vzhledem byla samotná Goldie. "Chci ty dokonalé vlasy na vanu," odhaluje Capri Goldie přes Instagram, odkazuje na její volné, kousky.

Příští film Goldie Hawn, Kradený, bude vydáno 12. května 2017.