Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Král Jenner je divný Hmotnost-ztráta Trik zahrnuje malování

Má milovala příspěvek Kendall Jennerové Instagram minulý měsíc, debutoval v její obývacím pokoji, který předvedl její vánoční stromek, růžovou zdi. Nicméně spíše než jen módní volba barvy, kterou bychom od supermodelu nemysleli dvakrát, existuje skutečný důvod, proč si vybrala tento odstín a internet se nad ním šílí.
Můžete se také líbit: 6 Pravidla péče o kůži Kylie a Kendall Jenner vždy následujte
Vyplývá to podle nového příspěvku Jennera na její aplikaci, že barva má uklidňující účinky a čeká na to, že pomáhá potlačit chuť k jídlu. Posledním z nich je ten, který míchá celý rozruch a vsadím se, že můžete hádat proč. Supermodelé jsou v médiích stále kritizovány za to, co jí, nebo nejí. Níže jsou Jennerovy komentáře z jejího příspěvku:

"Miloval jsem, jak se můj vločkovaný vánoční strom stočil před mou nově namalovanou růžovou zdí, ale je to skutečně veselý příběh za barvou svého obývacího pokoje! Rozhodla jsem se, že to má růžovou barvu, protože když jsem se snažil zjistit, co chci dělat s místností, šel jsem na večeři s přáteli a právě jeli na výstavu "Human Condition" v bývalé nemocnici v LA.

Řekli mi, že na výstavě je růžová místnost, která vysvětluje výběr barvy: Baker-Miller Pink je jediná barva vědecky dokázaná, že vás uklidňuje A potlačte chuť k jídlu. Byl jsem rád, "já potřebuji tuto barvu v mém domě!" Pak jsem našel někoho, kdo maloval místnost a teď ji miluju! "

Ale zpět k realitě ... dělá Baker-Miller Pink opravdu tento efekt? Studie probíhají již od šedesátých let na toto téma, ale stále se o nich diskutuje. "Na základě historie studií prováděných na této barvě vypadá to, jako by poskytlo uklidňující nebo" stresující účinek "," říká celebrita výtvarnice Paula Simpsonová. "Když jsme méně stresovaní, je méně pravděpodobné, že zažíváme chuť na potraviny (kvůli vyváženým cyklům stresových hormonů)."