Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Jak připojení na Facebook vyzval tuto ženu major makeover

Fotografoval Roshaknie Hayes; Vlasy: Ammon Carver pro Ammon Carver L'ANZA Léčivá péče o vlasy Studio; Make-up: Rhona Samuels a Antonio Costa pro Giorgio Armani Beauty

Celá rodina Giny Calabreseové - její matka, její otec, prarodiče, tety a strýcové - mají stejný rys: Tašky pod očima. "Je to dědičná. Všichni je mají, "říká. "Neexistovala žádná magická oční smetana, strava, ošetření obličejem nebo laserem, které by je mohlo napravit."

Běžný problém pro mnoho lidí, ale ten vážně vážil Calabrese. "Strávil jsem roky, když jsem přemýšlel o tom, jaký by byl rozdílný život, kdybych opravil svůj problém. Prošel jsem roky posměchu jako dítě, jako dospívající a jako dospělý. Byl jsem tak unavený, že jsem slyšela: "Vypadáš unaveně," Jsi v pořádku? "Spal jsi včera v noci?" Plakala jsi? " Opravdu jsem chtěl důvěřovat - aby svět viděl ME místo této nedokonalosti. "

Můžete také chtít: 5 věcí, které potřebujete vědět o plastické chirurgii, než to uděláte

Jako štěstí by to mělo být, těsně před tím, než skončila 39 let, a Calabrese se znovu spojil s přítelem z dětství, Sharonem, přes Facebook - spojení, které mělo spojení s plastickým chirurgem. "Sharon a já jsme vyrostli na stejném bloku na Long Islandu. Byla to moje dětství. Nikdy jsem nešel na konzultaci s plastickým chirurgem, ale po opětovném propojení se Sharonem, který je manželkou plastického chirurga, jsem si pomyslel: "To je znamení, je čas." ​​"

Další kroky: Calabrese udělal schůzku se Smithtown, NY, facial plastický chirurg James Marotta, MD. Po projednání jejích možností se rozhodli pro eyelift (horní a spodní blefaroplastiku) s transplantací tuku, spojenou s kůrou TCA. "Byla jsem opravdu nadějná a vzrušená," říká.

"Calabrese měla dolní oční víčko [blefaroplastika] spojená s přenosem mikrofatů do dolních víček a líc," vysvětluje doktorka Marotta. "V dolních víčkách měla výrazné tukové kapsy nebo" pytlíky ", které způsobily únavný vzhled. Měla také mnoho ztrát tuku a objemu tváře, což způsobilo, že obličej vypadá nakreslená a žhavá. zdravý."

Zatímco Calabrese připomíná, že se jí během celého procesu skutečně nic nepřekvapilo, říká, že byla příjemně překvapena úrovní zájmu, kterou si zaměstnanci udělali, aby se ujistili, že je v pořádku, uzdraví a pooperačně pooperačně. "Myslím, že jediná věc, kterou jsem nečekala, bylo množství času, který by trvalo, než by se mohly podlitiny a otoky dostat dolů."

Pokud jde o konečný výsledek, Calabrese říká, že se cítí "vynikající, oživená a obnovená. Občas se se mnou a matkou podíváme na mé fotky před a po, a my jsme s tím rozdílem. Skoro nepoznáváme osobu v mém předcházejícím snímku. "

Calabresova rada pro každého, kdo uvažuje o plastické chirurgii, aby vyřešil problém, který je opravdu poškozuje: "Absolutně jdi na to! Pokud je to něco, co se vám bude líbit, stojí za to. "