Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Julia Louis-Dreyfus odhaluje tajemství Celeb na plovací linky a vrásky za 10 minut

Cílem soutěže Ocenění roku 2017, která oficiálně začíná ve dnech Zlatý glóbus, může být technicky vyzdvihnout to nejlepší z filmu a zábavy z minulého roku, ale nadšenci krásy také vidí přehlídky jako způsob, jak zjistit, of-the-best kosmetické výrobky jsou také. Koneckonců, na národní scéně, není prostor pro bludy krásy, takže celebrity a jejich glam team hledají pouze produkty, které vědí, že budou fungovat. A důvěřujte nám, děláme si poznámky.

Můžete také rád: 9 Beauty Products Celebrities Actaully použití

Jednou z problémů, o které se velice stará i celebrita, samozřejmě, je, jak se vypořádat s otravnými liniemi a vráskami. Julia Louis-Dreyfusová, nominovaná za nejlepší herečku v televizním seriálu Musical nebo Comedy za její hlavní roli Veep, spoléhá na intenzivní, cílené masky z Skyn ​​Island, aby zploštil a vyčistil čelo a úsměv. Ve sérii příspěvků na Instagramu, dlouholetá make-upová umělkyně Karen Kawahara z Louis-Dreyfuse nám dává pohled na rutinu péče o kůži hvězdy před červeným kobercem a ukazuje, že nosí Skyn ​​Iceland Hydro Cool Firming Face Gely a Hydro Cool Firming Eye Gels. Oba produkty tvrdí, že pracují během deseti minut, používají přirozené botanické látky, peptidy a antioxidanty ke zmírnění a zploštění expresních linií a snížení otoků, tmavých kruhů a vrásek kolem očí. Dokonce lépe, plody mohou trvat až 24 hodin - více než dost času na červený koberec, přehlídku a jakoukoliv pořádku.

Jiný trik proti stárnutí, Louis-Dreyfus by dnes mohl být zaměstnán? V předchozím rozhovoru s NewBeauty komik odhalil, že jedním z jejích nejlepších triků proti stárnutí je dostat světlo do základů, aby se vydal mladší pohled na pleť. V kombinaci s péčí o pleť, která nemůže selhat, jsme přesvědčeni, že hvězda bude vypadat nádherně a sebevědomě na koberci dnes večer.