Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Už jste si všimli, že polovina Sephory je věnována právě těmto 15 značkám?

Pro mnoho lidí je Sephora první a poslední zastávkou při nákupu krásy. S více než 2.300 příběhy po celém světě, partnerstvím JC Penney, jedním z nejvíce návykových webových stránek a spoustou bezplatných vzorků, je snadné vidět, jak ženy nemyslí dvakrát o tom, že se nikam jinam nebrání.

Můžete také chtít: Sephora se úplně mění, jak si nakupovat pro Makeup

Ale tady je pravděpodobně chyba, kterou pravděpodobně nevíte: Sephora není přesně objektivní, pokud jde o to, jaké produkty chce koupit. Nedávná zpráva od Wall Street Journal že společnost Sephora, která je součástí luxusního módního a kosmetického konglomerátu LVHM, věnuje téměř 50 procent svého prostoru na podporu dalších značek LVMH (včetně čerstvé, make-upu, Marc Jacobs, Givenchy, Benefit Cosmetics, Guerlain, Kat von D, Bite Beauty, Ole Henriksen, Formula X, Dior a samozřejmě Sephora Collection), přestože její sesterské značky tvoří pouze 15 ze stovek značek krásy v obchodě. To znamená, že konkurenční značky jako Urban Decay, NARS a Too Faced nemají vždy primární nemovitost - a některé, ne moc nemovitosti vůbec.

Podle Wall Street Journal, kombinace popularity společnosti Sephora a jejího prodeje produktů z LVMH zanechala konkurenty, jako jsou Estée Lauder Companies a L'Oréal, v pozici, která je současně závislá na maloobchodě a vyvíjí tlak na diverzifikaci svých distribučních kanálů. Tato strategie se však stává náročnou podmínkou společnosti Sephora, která vyžaduje, aby některé značky prodávaly své nejlepší produkty pouze v rámci společnosti Sephora. Článek také uvádí, že společnost Sephora v minulosti požadovala, aby značky oddělily své výrobky od konkurentů, jako je Amazon.