Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Tento jedinečně tvarovaný kartáč konečně umožňuje dokonalou aplikaci na rtěnku

Make-up, jak jsme ji poznali, je obrovský nástroj, který vám může buď ublížit, nebo vám pomoci. Věc v bodě: tučný rty. Při správném použití může jasně růžová, klasická červená nebo hluboká slivka přitahovat dohromady svůj vzhled, být konečný dotek na oblečení nebo samostatně s jediným pohybem řasenky. Ale když se špatně aplikuje, kdysi leštěný pucker se zpomalí a okamžitě se zdá, že zbytek vzhledu vypadá nedokončený, nedbalý a levný - nemluvě o tom, že jste se vrátil nejméně o 10 minut, jen se snažíte vrátit zpět poškození, když jediná myšlenka prochází tvojí hlavou je, "Musí existovat lepší cesta" (všichni jsme byli součástí této noční můry).

Můžete také chtít: 6 kroků k vytažení perfektní matné rty

Zjistěte, že tradiční kartáče na rty pomáhají rozptýlit pigment po povrchu tak, aby to nevypadalo, že by to vypadalo, že se na něj dříví (to také pomáhá udržet barvu delší dobu) a když je špička dostatečně malá, může pomáhat udržet barvu "uvnitř čáry" spodní ret, ale ty ne vždy fungují (vezměte si to od sebe), zvláště pokud jde o horní rty. Máme však štěstí, že značka krásy Kiko Milano nedávno spustila produkt navržený tak, aby měl přesnost vložky na rty, pokud jde o nanášení rtěnky na celý rty, přičemž věnuje pečlivou pozornost nejpodstatnější části všech: obličej Cupida.

Neobmedzený kartáč s dvojitou rtěnkou (19 dolarů) má dva konce, které jsou určeny pro konkrétní úkoly: oválná strana je určena pro stínování ve většině vašich rtů a strana ve tvaru písmene V je určena pouze pro oblast lučištníku Cupid. Chcete-li ji použít, vydejte malé množství ručníku na špičku kartáče (nejprve ve tvaru ovál) a vyplňte většinu rtu a ponechte pouze prázdné místo, které vidíte níže. Poté použijte stejné množství rtěnky na druhý konec štětce, opatrně klouzáte jedním z ostrých bodů podél jedné strany luku Cupid a opakujte stejnou techniku ​​na druhé straně zrcadlovým bodem "V" štětce .

Obrázek / Instagram

Zatímco na první pohled může cesta vypadat, že pokrývá tento produkt ve tvaru písmene "V" s produktem a položí jej plochou proti prostoru (téměř jako razítko na luku Cupida), myšlenka, protože žádné dva páry rtů nejsou stejné , je použít ostré úhly a sledovat je podél vaší specifické luk pro přesné aplikace, které nelze porazit (nebo zmatený). Pokud se cítíte ohromen, nebuďte. Koncept zní mnohem komplikovanější než skutečná exekuce a jakmile máte štětec v ruce, technika je docela druhá povaha. Jsme tak nadšeni, že konečně je zde jistý způsob, jak zaručit perfektní červený koberec hodný rty, a kdybyste potřebovali, a kdo věděl, že se to dostane do 20 dolarů? 2017 už je vzhlédl.