Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Ošklivá pravda o ponytails, kterou každá žena potřebuje vědět

Dny ponytails jako klasický styl jen pro tělocvičny jsou dávno pryč. Nyní se ultra-těsné, hladké poníky staly základem na červeném koberci, což je pro všechny z nás snadný go-to styl, když se snažíme vytvořit každodenní elegantní a přesto jednoduchý vzhled. Ještě lepší: Těsný koni je dobře známý pro svůj efekt Croydon facelift, který protahuje kůži zpátky pro okamžitý vzhled, který ženám nadávkuje už deset let.

Bohužel, zatímco tento tenký koník se může zdát jako nejsnazší líná dívka, která je pro náročnější vzhled, ta bolestná bolest pocházející z našich těsně zraněných skalpů říká, že jiný příběh - ponytails může být skutečně špatný pro vás.

Ano, máte pocit, že vaše těla na hlavě vypadá takto. Přitahování učících se vlasů může způsobit vážné poškození. "Během času se může přetrvávající přilnavost na vlasových folikulích uvolnit a předčasně vytáhnout vlasovou šupinu z pokožky hlavy," vysvětluje odborník na obnovu vlasů v New Yorku Carlos K. Wesley, MD. "Po delší dobu trvá přetrvávající mírný zánět kolem folikulu a nepřetržité napětí na folikulu může vést k postupnému vypadávání vlasů a jizvení v oblasti, kde vlasy původně rostly. "

Překlad: Váš zvyk z koníku může být jenom tím, že vám dává holohlavé skvrny. Tento druh vypadávání vlasů, nazývaný trakční alopécia, je jedním z hlavních důvodů, proč ženy ustupují vlasovým vlasům, zejména u jejich chrámů.

Zatímco Dr. Wesley tvrdí, že tento druh ztráty vlasů může být trvalý, pokud nebude léčen včas, rozhodně to není trest smrti pro postižené folikuly. "Pokud jsou zjištěny počáteční stavy trakční alopécie, zastavování konstantního a přetrvávajícího tahání je prvním krokem k oživení," vysvětluje Dr. Wesley. Takže začněte svou léčbu tím, že uvolníte těsné vlasy a zvolíte volnější styly.

Chcete-li urychlit proces znovuzískání, doporučujeme vám s lékařem porozumět možným antibiotikům nebo topickým kortikosteroidům, abyste zmírnili příznaky. Můžete také vyzkoušet doplňky, jako je Viviscal, které pomáhají vyživovat řídké vlasy a podporovat stávající růst vlasů nebo ošetření vlasů, jako je Harklinikken, který používá topické roztoky, které pomáhají podpořit zdraví folikulů. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli možnost, mějte na paměti, že to bude trvat několik měsíců, než uvidíte výsledky.

Můžete se také líbit: FDA čelí žalobě nad oblíbenými keratinovými úpravami vlasů