Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Silikonové Makeup Blendery jsou trend, který je zde k pobytu

Když se na scénu roztříštily houbičky na make-up, udělaly to velkou cestou a asi každý králík narkoman chtěl jeden v jejich soupravě. Vzhledem k tomu, že myšlenka na použití pěnové houby, která by použila základ pro vzdušný vzhled, se vzala, mysleli jsme si, že není nic, co by mohlo tento trik lépe. No, to bylo dokud jsme nebyli představeni na SiliSponge (můžete předběžně objednat za 10 USD plus doprava). Malá silikonová "houba", která se objevila v listopadu, nový typ výrobku skutečně zachytil naše oko, ale nečekali jsme, že to bude vypadat jako teď. Jenom minulý týden však jiný podnik debutoval podobný produkt s názvem Evie Blender (předobjednávka za 28 dolarů plus doprava).

Můžete se také líbit: 8 základů, které se necítí jako nadace

Takže to, co dělá tyto malé silikonové zázraky tak přitažlivé? Napodobují některé ze stejných funkcí, které získáte s míchací houbou, jako je kultivovaná oblíbená kosmetika, ale neztrácejte tolik make-upu, protože to není porézní, což znamená, že neabsorbuje make-up. Vždycky jste umyl pěnovou houbičku a byl šokován, kolik základů oplachuje vypouštění? Silikon tento problém ukončí. (Některé houbové houby tvrdí, že absorbují makeup - údajně jen sedí na povrchu - ale houba je stále obarvená výrobkem, který je technicky zbytečný.)

Další výhodou je, že je snadnější jejich čištění. Většina pěnových verzí vyžaduje speciální čisticí prostředek, který je opravdu čistý, ale silikonové míchačky se zbaví zbytků make-upu jen s mýdlem a vodou nebo dokonce s make-upovým ubrouskem, což z nich dělá neuvěřitelně pohodlné pro použití na cestách. Hygiena byla také znepokojena pěnovými houbami, přičemž mnozí uživatelé se zajímali o to, zda ukládají nečistoty a bakterie, které mohou vést k výbuchu. Díky zdravotnickému, hypoalergennímu silikonu mohou být směšovače dezinfikovány ve vroucí vodě nebo čištěny alkoholem, takže se můžete cítit dobře, protože vědí, že jsou čisté.

Jak jsme viděli u společnosti SiliSponge, tyto nové silikonové výrobky se prodávají velmi rychle, takže si své jméno zapište na seznam předběžných objednávek!