Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

"PaintDatFace" Je účet Instagram Makeover účet, který musíte dodržovat

Máte-li rádi pohledu na make-up z make-upu - to, o čem se nemůžete přestat pohybovat pozdě v noci, když byste měli být v posteli, ale nemůžete se odvrátit - budete mít novou posedlost, seznam médií.

Seznamte se s umělcem make-upu PaintDatFace (aka Spencer), který tvoří make-up, který označuje jako "jeho obrazy".

"Můj oblíbený díl těchto makeoverů je fotografování před a po. Mnoho modelů si neuvědomuje, že klíčem k mému dramatickému makeoveru není jenom změna make-upu, ale také důsledek transformace důvěry, "říká. "Když si uvidím, jak se moje modelka úplně změní do svého zuřivého alter-ega před kamerou po aplikaci make-upu, je to velmi obohacující. Připomíná mi to, proč jsem se stal umělcem makeupu a proč jsem nadále pracoval v oboru, na který jsem vášnivý. "

Můžete také mít rád: Existuje bláznivý trend Trend barvy na Instagram

Zavedení důvěry je spíše Spencerovým číslem jedna, naprosto zamyšleným cílem. "Můj zájem o make-up pocházel z fyzických nejistot, s nimiž jsem bojoval, když jsem vyrůstal. Začal jsem používat make-up ve věku 10 let, abych pomohl pokrýt moje škody, správný tón pleti a skrýt menší jizvu. Ačkoli jsem si toho moc nevzala, byly to i ty nejmenší rozdíly, které si makeup udělal pro svou kůži, která měla největší vliv na mou důvěru. Nebylo to dlouho, než jsem zjistil, že se chci stát profesionálním make-upovým umělcem, abych mohl pomáhat ostatním objevit tu stejnou důvěru. "

Jeho pohyb - pohyb: smíchání! "Je to klíč k bezchybné úpravě. Pokud budu časově omezen s klientem, radši bych se vydal na jednodušší vzhled make-upu a měl bych čas splynout, než abych šel na něco dražšího, který mi nezanechá čas, který bych chtěl, aby se mísil. Vzhledem k tomu, že můj čas míchá oční stíny a nadace, byl měnič hry. "

Makeovery mohou být fascinující, ale Spencer připouští, že neberou jen pár minut (více než 90 minut až dvě hodiny). Naštěstí říká, že nemusíte nutně volat s pomocí profesionála a dělat vše, co připravit, abyste kopírovali části vzhledu. "Pro řasy je Lilly Lashes rozhodně nutností. Pro péči o pleť jsem v poslední době milovala Tatchu. Pro světelnou kůži používám Becca Cosmetics už řadu let. A pro rty, Anastasia Beverly Hills má některé z mých nejoblíbenějších odstínů v kapalných rtěnkách, ale YSL je pro můj lesk! "

Spencer také říká, že jeho nejlepší rada pro každého, kdo chce "vylepšit hru na make-up", nemá vůbec nic společného s make-upem. "Nemohu dostatečně zdůraznit, jak důležité je péče o kůži, protože je základem pro dokonalou make-up. Makeup fixuje tón / barvu pleti mnohem jednodušeji, než je textury. Takže tím, že se postaráte o vaši pokožku tím, že pijete spoustu vody, budete jíst zdravé potraviny, pomocí skvělé péče o pleť a vždy omyjete make-up na konci dne, budete si vytvářet krásnou make-upovou základnu. "