Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Vážně výkonná péče o pleť, která nedráždí pokožku

Byl jsem v poslední době velmi líný s velmi základní, velmi zásadní krásou úlohou: umývání mého obličeje. Některé pozdní noci, nějaká cesta a nějaká naprostá hloupost zanechala můj průměr, když jsem udělal ten pohyb, abych si na týden vyčistil trochu vody a mýdla na mém obličeji, takže jsem vypadala naprosto hrozně.

Nejprve se objevila na mých polštářcích. Tyto čisté bílé povlaky na polštářky nic nezakrývaly, jen aby sloužily jako okázalá připomínka, že jsem potřeboval vyčistit můj čin (doslova). Pak se mi to objevilo několik dní později. Každý, s kým jsem měl nějakou interakci, byl rychlý na to, aby to zasáhl, vždycky lichotivý: "Vypadáš unaveně." Nakonec se mi zrcadlo nedovolilo, abych to už dlouho popřel, když na mě křičela: "Musíš něco udělat!"

Mohlo by se vám také líbit: Konečně, maska ​​pro každou vaši potřebu

Samozřejmě, že jsem se vrátila k mytí obličeje každou noc byla logické řešení, ale moje kůže byla příliš daleko, aby to byl jediný faktor v mixu. Má pleť byla ucpaná, nudná a měla pocit, že má opravdu hrubý textur. Potřeboval jsem vážnou pomoc.

Naštěstí se opilý slon nový mask-splňuje-léčba T.L.C. Sukari Babyfacial ($ 80) se tiše schovával na mém police. Mám rád opalovací krém společnosti, ale tuto verzi jsem neotevřel, protože jsem byla přesvědčena, že je příliš silná pro mou citlivou pleť (jak ti štítek dovoluje, že obsahuje poměrně vysoké 25% AHA a 2% BHA). Dokážu zvládnout malou kyselinu glykolovou a kyselinu mléčnou, ale byla jsem si jistá, že tato úroveň mi zanechá naprosto červenou barvu a nakonec mi dává obličej zcela nový problém.

Ukázalo se, že je silný. Můžete opravdu cítit, že pracuje na vaší tváři. Není to plnohodnotný, nemůže tolerovat - hoří, ale je to pocit, jak si ho nosíš, ale jaksi když ho umyješ, je absolutně NEROČNÁ. Společnost říká, že je to způsob, jakým ji formulovali - je hodnota pH 3,5 a kyseliny (také citrónová, salicylová, tartarová) byly speciálně vybírány tak, aby fungovaly způsobem, který není dráždivý. Hodí se do některých uklidňujících ingrediencí, jako je mléko bodlák, enzymatický, mrtvý kožní eliminační tekvicový ferment a mocný vitamín niacinamidu, a vy jste se stal silným produktem.

Konečný výsledek: mohu upřímně přirovnat k mírné, v kanceláři slupku. Moje kůže vypadá milionkrát lépe, cítí se opravdu měkká a v mé póry mého nepřítomného zvyku na mytí obličeje není stopa.