Populární Příspěvky

Redakce Choice - 2019

Jak tento Blogger kouzelně způsobí, že její celulitida zmizí v různých světelných podmínkách

Ve světě fotografií a retušování je to skoro nepopsané pravidlo, které předpokládá, že obrázky sdílené v sociálních médiích již byly digitálně vylepšeny. Chyby jsou často vymazány a tvary těla jsou pozměněny, což divákům dává nerealistickou představu o tom, jak by vypadalo dokonalé tělo.

Nicméně, ať se nám to líbí nebo ne, celulitida a tvrdohlavá tělíska jsou a velmi reálné část života pro většinu z nás. Dermatologové tvrdí, že postihuje až 90 procent žen. Takže zatímco obrazy hladkých stehen a hezkého hýždíku se často vyskytují na našich médiích v sociálních médiích, většina z nás se nemůže soustředit. Naštěstí jeden blogger právě rozbil tyto standardy sociálních médií v oblasti krásy pomocí nedávného příspěvku Instagram, který ukazuje divákům, že její celulitida zmizí, když je vystavena různému osvětlení.

Můžete také rád: Jak tato žena ztratila 75 liber a 6 velikostí šaty

Video, poslané bloggerem a aktivistkou pozitivního těla Gabi Gregg (@GabiFresh), bylo uvedeno jako "připomínka, že celulitida je normální a nic se za to nemusí stydět."

V krátkém klipu můžete vidět, že Gregg chodí na to, co vypadá jako fotografický snímek, který je nastaven směrem k zrcadlu. Když se pohybuje pryč od fotoaparátu, celulitida okamžitě zmizí v důsledku měnícího se světla - stejně jako kouzla.

Takže, příště, když uvidíte celebrity a jiné neslavné tváře, které si oblíkají své bikinové těla na sociálních médiích, mějte na paměti, že pravděpodobně používali trochu lehkého triku a photoshope, aby dokázali dokonalé zpracování svých obrázků. Srovnání sebe sama s těmito druhy nerealistických typů těla zhoršuje sebevědomí a stigmatizuje celulitidu, kdy by neměla být.